Skocz do zawartości
Forum

Możliwa ciąża w tym przypadku?


Gość nieznajomaxd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nieznajomaxd

Witam jakieś 7 tyg temu moj chlopak dotykał mnie penisem z preejakulatem po wargach sromowych i łechtaczce i możliwe że lekko dotknął wejścia do pochwy,zadnego stosunku ani wytrysku do srodka nie bylo,pozniej robił mi palcówke,ale nie wiem czy miał preejakulat na palcach czy nie,bo mogl wczesniej ręką poprawiać sobie penisa.Ti było 23.11 czyli 13 dni po okresie było to chyba dzień po owulacji mojego kalendarzyka pozniej 6 grudnia dostalam okresu i 1 stycznia też dostalam okresu tylko były rozrwgulowane max o 2 dni i teraz za każdym razem jak chłopak robi mi palcówke to poźniej na majtkach mam zaschniętą krew z pochwy.Co to może znaczyć?.Czy mogę być w ciązy? Dodam że schudłam ostatnio 6 kg,po jedzeniu boli mnie zoladek az mi niedobrze, ogólnie ti caly dzien boli mnie zołądek i jest mi niedobrze i mam wrazenie że brzuch mi urósł chociaż to może mi się wydawać bo spodnie są takie jak i wcześniej nawet troche luźniejsze i jest twardy a twardy jest wtedy tylko jak go napne bo tak to jest normalnie tłuszczyk bo przyznam że chuda to ja nie jestem.Czy to moze byc ciaza pomicy!!I czy okres mógł mi sie roregulować przez schudnięcie i ten stres przed ciążą?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...