Skocz do zawartości
Forum

nienawiść do ludzi


Gość Daenerys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam 15 lat,przez dość długi zmagam się z takim problemem,że czuję niechęć do ludzi,wręcz nienawiść. Odnoszę wrażenie, że uważają mnie za dziwną osobę (mam tu na myśli rówieśników). Jestem osobą bardzo nerwową, czasami agresywną i złośliwa, nawet najdrobniejsza rzecz może mnie wyprowadzić z równowagi, wtedy przeklinam krzyczę albo włączam ciężką muzykę... gdy nawiązuje kontakt z jakąś osobą, to po tygodniu nie chce jej znać, mimo że nic mi nie zrobiła złego.. Wtedy staję się niemila dla tej osoby, chce żeby ona mnie też nie lubiła.. Ogólnie rzecz biorąc unikam kontaktu ze znajomymi, nie wychodzę z domu( żyję w swoim wymyślonym świecie, w którym wszystkich nienawidzę i przeklinam ich..) i może wydać się to dziwne,ale chciałabym żeby ludzie się mnie bali.. Często idąc chodnikiem wydaje mi sie że wszyscy się na mnie patrzą, wtedy robię złą minę i to powoduje, że czuję się pewniej.. Dodam,że ciągle mnie te myśli męczą,żebym w jakiś sposób doszła do władzy i dyktowała warunki innym... Ostatnio pisząc z kolegą, powiedziałam mu, że jeszcze nie wie z kim zadziera, on się zaśmiał, wtedy ja popadłam w szał i zaczęłam mu wypisywać przekleństwa w językach złych postaci z pewnych książek i filmów głównie typu fantasy... Chciałabym się dowiedzieć czy to jakieś zaburzenia czy choroba?

Odnośnik do komentarza

Daenerys, przez Internet nie da się niestety postawić żadnej diagnozy. Jesteś młodą osobą, masz dopiero 15 lat i Twoja osobowość ciągle się kształtuje. Z drugiej strony napisałaś, że Twoje zachowania jednak w jakimś sensie Cię męczą, przeszkadzają Ci, zatem można podejrzewać jakieś problemy, np. osobowościowe. Rzetelna diagnoza wymaga jednak bezpośredniego kontaktu u lekarza. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...