Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieje możliwość że jestem w ciąży?


Gość kjmnj

Rekomendowane odpowiedzi

jestem dziewica. Uprawialam z partnerem peeting, jego wytrysk byl w prezerwatywie. Po 30 minutach partner ocieral sie w prezerwatywie ze sperma o moj tylek i troche spermy sie wylało na tylek, boje sie ze moglo polecieć do pochwy. strasznie sie martwie, czy jest ryzyko zajscia w ciaże? Prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam. Miałem dość nietypową sytuację. Otóż po lekkich aktach seksualnych z partnerką miałem nasienie na dłoniach. Poszedłem umyć ręce po czym zrobiłem jej palcówkę, dość głęboką gdyż do zakończenia pochwy. Istotny jest fakt że była prawdopodobnie w fazie owulacji albo w okolicach. Po dwóch dniach od tego zaczęły boleć ją sutki. Wydaje mi się że to troche za wcześnie jak na bóle związane z ciążą ale utrzymują sie dwa dniCzy jest możliwość zapłodnienia ? Mają sens jakieś środku zapobiegające??

Odnośnik do komentarza

witam, mam takie pytanie i proszę o pomoc. dzień po zakończeniu okresu, uprawiałam seks z moim chłopakiem oczywiście z prezerwatywą i wszystko było w porządku, po zakończonym stosunku chłopak zdjął prezerwatywę i wytarł członka. Po jakiś 30 minutach podczas małych pieszczot chłopak 2 razy włożył mi chłonka do pochwy, po czym przestał bo stwierdziliśmy że może być to niebezpieczne, . Czy możliwe jest żebym po tym mogła zajść w ciążę, bardzo proszę o pomoc, boję się.. Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór, Kochałam się ze swoim chłopakiem 11.02 br. oraz 14.02 br. bez zabezpieczenia i doszedł we mnie. Właściwie to od dwóch tygodni stosujemy metodę stosunku przerywanego. Miesiączkowałam 30.11.2015, 26.12.2015 oraz 22.01.2016 r. Moje pytanie jest następujące: czy jest szansa, że jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam! Dwa tygodnie temu współżyłam z chłopakiem podczas dni płodnych, ale zabezpieczaliśmy się prezerwatywą, która nie pękła ani też się nie zsunęła. Jakie jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży? Chciałabym również dodać, że dostałam dziś chyba okres, piszę chyba, bo krwawienie nie jest zbyt obfite. Już od jakiegoś czasu bywałam zdenerwowana (sesja itd) przez co bolał i boli mnie żołądek i schudłam 5g w krótkim czasie (nie odchudzałam się). Czy to mogło spowodować opóźnienie miesiączki?

Odnośnik do komentarza

W piątek dostałam okresu. Ogl nie był on zbytnio obfity co mnie zdziwiło bo zawsze 2dnia "leciało" że mnie dużo krwi, tymczasem było inaczej... Wczoraj rano jeszcze trochę krwi było ale po południu już okres się skończył. Jednak dziś miałam jakby skurcze w podbrzuszu i na bbieliźnie była dość spora plama krwi lub śluzu z krwią. Czy może to być plamienie owulacyjne? Czy jednak przyczyna jest inna. Proszę o szybką odpowiedź bo się bardzo boję, że mogę być w ciąży. Ostatni stosunek 30/01/16

Odnośnik do komentarza

witam. Czy stosunek przerywany ( kilkukrotny ) podczas jednego dnia co kilka godzin może być ryzykiem zajścia w ciążę? Dzisiaj powinnam dostać miesiączki ale jej nie mam. Od tam tego momentu minęło 12 dni. Dodam że partner w tym czasie nie wychodził do łazienki np.nie od dawał moczy, nie kąpał się. 2,3 i 4 dzień płodny stosunek przerywany też był stosowany. powinnam zrobić test ciążowy ?

Odnośnik do komentarza

13.02 w trzeci dzień okresu kochałam się z chłopakiem, stosunek zabezpieczony prezerwatywą, nie pękła,nie zsunęła się.Mam długie cykle, ok 35 dni. Ostatni nawet 41. Na samym początku dotknęłam kilka razy ręką penisa bez prezerwatywy. Później zaczęliśmy się kochać w prezerwatywie, ale na koniec dochodziliśmy odzielnie, partner miał wytrysk w prezerwatywie poza mną. ja jednak zaczęłam dotykać się ręką, nie wkładałam palców do środka. Zapomniałam, że na samym początku dotknęłam tą ręką penisa, minę

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem kobietą i mam 16 lat. Dziś uprawiałam seks z moim chłopakiem. Miał on wytrysk 10 min przed stosunkiem, jednak przedtem wytarł członka papierem i oddał mocz. Mam nieregularny i długi cykl miesiączkowy, jestem około w drugim dniu płodnym. Dodam, że nie doszło do wytrysku w pochwie. Jaka jest możliwość zajścia w ciążę ?

Odnośnik do komentarza

przy stosunku przerywanym największa szansa zajścia w ciąże jest jak partner miał wcześniej wytrysk a potem się zabiera za seks bez zabezpieczenia. Preejakulat zazwyczaj zawiera plemniki które zostają w nasieniowodzie po poprzednich wytryskach. U niewielu mężczyzn się tam coś uchowa. Jeśli miało to miejsce parę dni temu to raczej tam nie będzie plemników zdolnych do zapłodnienia, no ale jeśli parę godzin wcześniej to już może ich być całkiem sporo. I żadne wysikanie czy wymycie nie usunie tych plemników bo nasieniowód łączy się z moczowodem dopiero w pewnym odcinku. Jak już koniecznie musicie używać tej metody, czego nie polecam jeśli ktoś nie jest gotowy na rodzicielstwo, to bym radziła to uwzględnić kiedy facet miał wcześniej wytrysk.

Odnośnik do komentarza

Witam. Stosuje plastry Evra od roku. Chciałabym znów zajść w ciąże obecnie mam naklejony 3 plaster powinnam go odkleić w środe, jeśli odkleiłabym szybciej np. dzisiaj jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże? Czy dopiero jest szansa w nadtępnym cyklu??

Odnośnik do komentarza

Witam, Jestem chora na PCOS, zaczęłam regularnie miesiączkować. Tydzień temu uprawiałam seks bez zabezpieczenia. Wczoraj pojawiło sie u mnie jedno dniowe krwawienie, jak duże jest prawdopodobieństwo że zaszłam w ciąże ? Dziękuję z góry za pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam staram się z narzeczonym o dziecko już 6 miesiąc w tym miesiącu 3 testy pozytywne plamienia w 18 dc trwało 3 dni Ślubne zabarwienie na różowo beta hcg<0,5i do tego wykryto polipa macicy i nadzerke wczoraj dodam że mam 20 lat Beta Min 0 max 3.1 Robiłam badanie w 9 dni po owulacji @ planowo za 4 dni co o tym myslicie czy to ciąża? Mogę mieć jeszcze nadzieję Że jestem q Ciąży.? Rok temu poeonilam Te samoistnie i jestem po Zakrzepicy

Odnośnik do komentarza

Witam,od pewnego czasu z chłopakiem staramy się o dziecko. Ostatni okres miałam 23 stycznia i trwał sześć dni(cykle mam regularne jak w zegarku),7 lutego kochaliśmy się.Dziś jest 26 i już 3 dni temu powinnam dostać okres,pobolewa mnie podbrzusze i piersi i są jakby obrzmiałe..Czy jest możliwość,ze jestem w ciąży?Nie mam dziś możliwości kupić testu z tąd to pytanie

Odnośnik do komentarza

Witam,mam 16 lat i dzisiaj z chłopakiem trochę się pieściliśmy ale byliśmy w ubraniach,natomiast trzymałam jego członka i go masowałam(powiedzmy że tak to ujmę) nie bylo wytrysku a plynu pleminikowego tez nie bylo duzo. Nie umylam nastepnie rak,wracalam do domu 25min autem a nastepnie wyszlam do sklepu i wrocilam po 40min do domu i umylam miejsca intymne za pomoca plynu,czy istnieje mozliwosc ze plemniki z plynu na mojej dloni pozostaly i mogly zaplodnic kiedy dotykalam pochwy?

Odnośnik do komentarza

Witam, Mam problem, poniewaz niewiem jak to rozpatrywac. Razem z chlopakiem staramy sie o dziecko i caly ten miesiac uprawialismy stosunek. Okres powinnam dostac dzisiaj. A zamiast tego czuje od 3 dni bole jakbym juz miala okres, bolą mnie piersi ( nigdy wczesniej nie mialam takiego problemu), czesciej boli mnie glowa i dzisiaj jestem juz wyjatkowo rozdrazniona( raz mnie wszystko wkurza a zaraz placze). Ponadto moj sluz dzisiaj zamiast okresu byl lepki, wodnisty. Co mam robic ?

Odnośnik do komentarza

Czemu spóźnia mi się okres? Zawsze miałam regularny, 28-29 dni. Pierwszy raz miałam 14.02, o ile można nazwać to seksem, było to po prostu "próbowanie", oczywiście z prezerwatywą, bez dojścia w środku. Jednak muszę przyznać, że ostatnio okres dostawałam często za wcześnie bylo to 24-26 dni. Dzisiaj jest 33 dzień, objawów innych oprócz pogorszenia cery nie mam, czasem, ale mogę sobie wyolbrzymiać zakłuję mnie prawy jajnik. Dodam, że jestem po podróży samolotem 10 dni temu i dzis w nocy powrot.

Odnośnik do komentarza

kochałam sie z chłopakiem z prezerwatywą było wszystko ok, ale jak sprawdziłam miałam wtedy początek dni płodnych, czy mogę być w ciaży? dodam że okres rozpoczął się 10 lutego, stosunek odbył się 20 lutego a cykl trwa około 28 dni

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...