Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieje możliwość że jestem w ciąży?


Gość kjmnj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dość regularne miesiączki, a teraz spóźnia się ponad tydzień. Czy podczas pettingu mogło dojść do zapłodnienia? Po wytrysku partner dokładnie myje ręce, a przy stosunku udowym zawsze mam na sobie majtki. Na początku ubiegłego miesiąca miałam wyjmowany gwóźdź z jamy szpikowej uda i założony dren. Z racji wegetarianizmu uzupełniam się żelazem, ale od miesiąca go nie brałam. Czy przesunięty okres może być wynikiem operacji i utraty krwi oraz stresu (dość dużego)? Jakie jest ryzyko ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam, Miałam stosunek z moim chłopakiem w dni niepłodne, zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, w dodatku skończył na zewnątrz, mimo to spóźnia mi się okres już 3 dni, czy jest ryzyko że to ciąża? Bardzo proszę o szybką odpowiedź,

Odnośnik do komentarza

Witam. Od kilku dni spóźnia mi się okres, często oddaję mocz i lekko boli mnie podbrzusze jak przed miesiączką. Myślę że mogę być w ciąży, ale nie mam innych objawów. Nie jestem zmęczona, senna, nie wymiotuje, nie urosły mi piersi, nie mam wzdęc, wahan nastroju ani zachcianek. fakt, stresuje się tym że mogę być w ciąży i zamierzam pójść po test. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz, co może mi dolegać.

Odnośnik do komentarza

Witam,mam pytanie. Kochałem sie z moją dziewczyną: był to seks analny,ma okres,również był to stosunek przerywany ponieważ zdążyłem wyjąć,i pozycja na łyżeczkę. Czy jest możliwość żeby zaszła w ciąże? dodam ze było bez zabezpieczenia. Czekam na szybką odpowiedź! Dziękuje :)

Odnośnik do komentarza

Witam,mam pytanie. Kochałem sie z moją dziewczyną: był to seks analny,ma okres,również był to stosunek przerywany ponieważ zdążyłem wyjąć,i pozycja na łyżeczkę. Czy jest możliwość żeby zaszła w ciąże? dodam ze było bez zabezpieczenia. Czekam na szybką odpowiedź! Dziękuje :)

Odnośnik do komentarza

Witam. Jest mozliwosc zajscia w ciaze 2 dni przed przewidywana miesiaczka? Dodam ze mam regularne miesiaczki, co 28 dni, krwawienie trwa 5-6 dni. Kochalam sie z chlopakiem w 26 dniu, bez zabezpieczenia i tez skonczyl we mnie...

Powinnam sie czegos obawiac? Bardzo prosze o odpowiedz!

Odnośnik do komentarza

Mam 16 lat. Boję się, że jestem w ciąży. Byłam u lekarza ale było zbyt wcześnie by wykryć ciążę. Do stosunku doszło 14 listopada, używaliśmy prezerwatywy, a dwa dni później dostałam miesiączki, nie zauważyłam by była ona inna niż zwykle. Mimo to mam objawy ciąży. Jestem bardzo zmęczona, często chodzę oddawać mocz, mam dziwny apetyt, wydzielina z pochwy jest gęsta i biała, schudłam 2kg. Jestem przerażona. Błagam o pomoc !

Odnośnik do komentarza

Witam. 1i2 dni przed owulacją uprawiałam przerywany sex z moim partnerem. Kilka dni po tym zaczęły kłuć mnie jajniki, ból się troszkę zmniejszył lecz do teraz boli mnie podbrzusze. Piersi lecz bardziej sutki bolą przy dotykaniu. Dziś miałam metaliczny posmak po bokach języka. Do okresu jeszcze tydzień więc testu nie zrobię a badanie krwi odpada, ponieważ nie ma mnie aktualnie w Polsce a tutaj nie mam żadnego ubezpieczenia. Czy szanse na ciążę są duże? I czy objawy byłyby tak szybko widoczne?

Odnośnik do komentarza

Dwa dni po miesiączce mam straszne bóle piersi oraz podbrzusza. Zwiększyła się wydzielina śluzu ( kleista, biała ), mam mdłości, bóle kręgosłupa oraz ochotę na coś, a o jakimś czasie wstręt. Dziś to już siódmy dzień objawów po miesiączce, Uprawialiśmy sex przerywany lecz nie robiłam żadnego testu.

Odnośnik do komentarza

Witam ! 16 listopada miałam pierwszy dzień miesiączki , tydzień po 27 listopada wystapily dni plodne ,przynajmniej tak wychodź z moich obliczeń ,mój cykl zazwyczaj trwa 28 dni ,czy po stosunku który nie został zakończony wytryskiem w środku mozliwa jest ciaza ?

Odnośnik do komentarza
Gość ale ciemnota

tu panuje:
Moi drodzy, należy zawsze mieć przy sobie prezerwatywę, globulkę Oval Patentex, pigułkę "dnia następnego" RU486.
Należy też wiedzieć, że 11 dni przed spodziewaną miesiączką to "dni niepłodne", że w dniach niepłodnych śluz z pochwy jest gęsty i klejący, a dniach płodnych rzadki.

Odnośnik do komentarza
Gość mimowolna ejakulacja

cyt.:
,....czy po stosunku który nie został zakończony wytryskiem w środku mozliwa jest ciaza ?

odp.: Samo włożenie penisa i przebywanie w pochwie, może wyzwolić niekontrolowane, mimowolne ujście kropli spermy i dać niechcianą ciążę. Zatem wcale nie musi być pełny wytrysk w pochwie by zapłodnić!!!!! Zapamiętajcie to wreszcie, bo mnie szlag trafia na Waszą ciemnotę.

Odnośnik do komentarza

Witam, kochałam się z chłopakiem w 19 dniu cyklu,( cykle trwają 28 dni) przez chwile było to bez zabezpieczenia, jednak nie doszedł on w ogóle, skończyliśmy w pewnym momencie, strasznie się stresuję 2 dni po tym zdarzeniu bolał mnie dół brzucha, chociaż ciężko określić dokładne miejsce, czy duże jest prawdopodobieństwi ciaży? czy po dwoch dniach mogłyby wystąpic pierwsze objawy? czy mzoe to byc od stresu?

Odnośnik do komentarza

Witam. Od ponad 6/7 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne. Od tego czasu mój cykl trwa równo 28 dni, pierwszy dzień wypada zawsze w piątek. Wiem, że dni płodne występują mniej więcej 14 dni przed okresem. Dodatkowo z moim chłopakiem stosujemy stosunek przerywany, w zasadzie nigdy nie dochodzi we mnie. Ale jednak chciałabym to zmienić i tu nasuwa si pytanie: czy biorąc tabletki i kochając się NIE w dni płodne jest możliwość zajścia w ciążę? Jesteśmy bardzo uważni, dlatego chciałabym się upewnić

Odnośnik do komentarza

Czy mogę byc w ciąży ? W 17/18 dnia cyklu ( 28) odbyłam stosunek jednak gumka lekko się zsunęła podczas wyjmowania do połowy.Główka penisa była cała w prezerwatywie. Partner nie miał wytrysku. Ginekolog kazał mi wsiąść tabletke 72 po. Dzisiaj jest 11 dzien strasznie bolą w zasadzie pieką piersi. Czy to od tabletki czy to pierwsze oznaki ciązy. Mam również gęsty biały śluz. Zrobiłam dzisiaj test z pooranego moczu wyszedł negatywny. Będę wdzięczna za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam. Miesiączki mam regularne co 27 dni, raz na jakis czas zdarzy się, żę dostane po 28 dniach.Ostatnią miesiączke miałam 25 listopada. Będąc 4 grudnia na usg ginekologicznym ( nie bede wdrażać Państwa w szczegóły), lekarz powiedział mi, że jajeczkowanie bede miała za 4,5 dni ( czyli tak ja przywidywałam). Współżyłam z narzeczonym 4 dni przed misiączką czyli 18 grudnia. Czy istnieje możliwość zajścia w ciąży.. ?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, mam pytanie. Wczoraj z chłopakiem ocieraliśmy się o siebie w ubraniach. Po zakończeniu, zdjął spodnie aby sprawdzić czy na jego majtkach nie ma żadnej plamki, czy nie doszło do wydostania się preejakulatu. Zauważyliśmy 3cm plamkę. Chłopak twierdzi, że nie doszło do wytrysku. Czy jeśli dotknęłam tej plamki (nie wiem co to było- wytrysk nie miał miejsca)i poszłam do łazienki i dotknęłam warg sromowych tą ręką którą dotkęłam plamki, czy moge być w ciąży? Mialm mokre majtki, dni plodne

Odnośnik do komentarza

witam.mam wielki problem. spoznia mi sie okres tydzien. zazwyczaj okres mialam co 32-33 kolejny cykl. w na poczatku pazdziernika staralismy sie o dziecko z partnerem ale test wyszedl negatywny i w listopadzie normalnie dostalam okres. czy jest mozliwe zebym jednak byla w ciazy? bardzo prosze o szybka odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam, uprawialam seks z zabezpieczeniem(prezerwatywa) i bez wytrysku w pochwie. Wyjal i doszedl potem. Bylo to na poczatku grudnia(4,6) powinnam miec 26grudnia, czy jest mozliwe ze bede w ciazy? Teraz bola mnie piersi i troche brodawki. Czy to na okres? bo ja nakrecilam sie ze to ciaza i sie boje. I ciagle szukam nowych objawi ciąży.

Odnośnik do komentarza

21.12 2015 dostalam plamien z odrobina krwi co powinnam dostac miesiaczke mam bol jajnikow mdlosci wymioty czesciej sie zalatwiam ostatnia mialam 27.10 2015 i 22.11 2015 tez mialam plamienia co to moze byc czy to ciaza dodam ze tez mam lekki bol podbrzusza i strasznie mnie mdli

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...