Skocz do zawartości
Forum

Krosty na całym ciele i twarzy. Proszę o pomoc.


Gość Rafal92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od niedawna dręczy mnie problem związany z małymi swędzącymi krostkami. Pierwsze pojawiły sia w czwartek, było ich trzy na klatce piersiowej myślałem ze cos mnie pogryzło wiec nie drążyłem tematu, ale na drugi dzień zaczęło być gorzej po powrocie z pracy do domu czułem świąd na łydkach udach i plecach zacząłem porównywać objawy z tymi w Internecie i doszedłem do wniosku że może być to świerzb, ale wziąłem gorący prysznic, oglądałem film w ciepłym łóżku i świąd w żaden sposób się nie nasilił, chyba nawet zelżał albo było to po prostu wrażenie spowodowane tym że starałem się nie drapać. W sobote krosty pojawiły się też na twarzy w okolicy żuchwy, na nosie i podbródku wiec pomyślałem że to jednak może nie świerzb, tym bardziej że nie zauważyłem żadnych krostek miedzy palcami. Na ta chwile świąd zelżał ale krostek przybyło zwłaszcza na twarzy, mam ich już około 10. Te które pojawiły się wcześniej w dalszym ciągu nie znikają. mam 23 lata i jeszcze nigdy nie miałem objawów żadnego uczulenia, nie miałem żadnych problemów ze skórą, jedyne co mnie złapało to ospa w dzieciństwie. Co do samych krostek, są bardzo małe jak by wypełnione jakimś płynem z każdym dniem jest ich coraz więcej, rozsiane po całym ciele. Po rozdrapaniu robią się z nich małe strupki, niektóre swędzą dalej inne przestają. Czy mógł by mi ktoś w jakiś sposób pomóc, zaznaczę że jestem w USA i nie posiadam ubezpieczenia więc w miarę możliwości próbuje załatwić sprawę bez wizyty u lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...