Skocz do zawartości
Forum

Czy mam zbyt krótkie wędzidełko napletkowe?


Gość abcabcanonim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość abcabcanonim

Bardzo proszę o pomoc, gdyż nie wiem, czy stan, jaki u siebie zaobserwowałem jest patologiczny czy też nie mam się czym przejmować. A mianowicie: 1) Czy moje wędzidełko napletkowe jest za krótkie? Gdy chcę ściągnąć napletek tak, by odsłaniał żołądź, mogę to zrobić, lecz nie mogę ściągnąć go dalej niż za rowek zażołędny. Gdy żołądź jest odsłonięty, wędzidełko jest napięte, lecz nie boli, jednak gdy chcę ściągnąć napletek dalej, wędzidełko bardzo się napina i pociąga żołądź. Czy to kwalifikuje się do leczenia? 2) Czy mam stulejkę? Gdy w stanie erekcji ściągnę napletek, on sam nie wraca prawidłowo, to znaczy bez żadnej pomocy wraca, lecz zwija się w rowku zażołędnym. 3) Napletek samoistnie nie odkrywa żołędzia w stanie wzwodu. W czasie spoczynku prącia skóra u ujścia napletka jest gruba, tworzy fałd i w ogóle nie odsłania żołędzia, natomiast w czasie erekcji bez żadnej pomocy odkryte jest 1/4 żołędzia. Czy napletek powinien się samoistnie zsuwać? Proszę o w miarę szybką i fachową odpowiedź. Dziękuję. Dodam, że mam 15 lat.

Odnośnik do komentarza
Gość Dawidd9393

Witam :)

Mam pewien problem , otóż napletek mogę zdjąć normalnie , odkrywając cały żołądź. Lecz nie mogę dalej , niż za ten rowek poza żołędziem . Właśnie dzisiaj szykuje mi się pierwszy stosunek :D , i trochę się boje, że narobię sobie wstydu :/

Wydaje mi się że podczas stosunku wystarczy, że odsłonięty jest żołądź , nie ma chyba potrzeby żeby dalej ściągać napletek ?

Pozdrawiam,

PS.
Najlepiej dołączę zdjęcie jak to wygląda , zdjęcie nie jest moje , a znalezione na jakimś forum..

Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...