Skocz do zawartości
Forum

Czy mimo zabezpieczenia prezerwatywą mogłam zajść w ciążę?


Gość czarna00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam pytanie, trochę się martwię. Dwa dni temu uprawiałam z chłopakiem sex. Zabezpieczaliśmy się. On co chwile sprawdzał czy prezerwatywa jest na swoim miejscu i czy nie pękła. Stosunek nie trwał dłużej niż 5-7 min. Wytrysk nie pozostał we mnie, tylko na zewnątrz, w prezerwatywie. Dodaje, że prezerwatywa nie pękła i nie sunęła się. Czy jest prawdopodobieństwo, że mogę być w ciąży? Z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Cześć,
Prezerwatywa, której użyło się prawidłowo, nie pękła, nie zsunęła się daje 95% pewności, że nie doszło do zapłodnienia. Jeśli dodatkowo wytrysk nastąpił po wyjęciu penisa z pochwy ryzyko jest naprawdę minimalne. Coś mi się wydaje, że bardzo boisz się ciąży ze swoim chłopakiem, skoro tak nerwowo do tego podeszliście i zamiast czerpać przyjemność ze stosunku tylko sprawdzaliście itd... Może to jeszcze nie Wasz czas. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam. Tydzień temu odbyłam stosunek z chłopakiem, w dni płodne. Kochaliśmy się przerywanie. On miał prezerwatywę na sobie i gumka ani nie pękła ani nie zsunęła się. On skończył w prezerwatywie, i wyjął go przed finałem. Czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

~mangolia
Witam. Tydzień temu odbyłam stosunek z chłopakiem, w dni płodne. Kochaliśmy się przerywanie. On miał prezerwatywę na sobie i gumka ani nie pękła ani nie zsunęła się. On skończył w prezerwatywie, i wyjął go przed finałem. Czy mogę być w ciąży?

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest znikome - nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.

Odnośnik do komentarza
Gość Dziewczyna17

Witam.
Kochałam się z chłopakiem 23 lutego i 9 marca.
Ostatnia miesiączka rozpoczęła mi się 16 lutego i skończyła 23 lutego.

Oba stosunki były przy użyciu prezerwatywy.
Czy jeśli wydostało się trochę preejakulatu (płynu mężczyzny przed wytryskiem) na zewnątrz prezerwatywy , jest możliwość zajścia w ciążę w te dni ?
Proszę o szybka odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Hej!
Mam mały problem i proszę o wypowiedź. Ostatnio z chlopakiem kochalismy sie w moim 16 dniu cyklu (teoretycznie po owulacji) , jednak cos z gumka bylo nie tak. "Po" okazało się , że jest cała mokra i cieknie. Sprawdzalam czy pekla , ale nie pękła. Nie zsuneła się. I teraz pytanie czy jednak to mogła byc sperma czy tylko moja wydzielina? Wiem, że może wydawac sie to głupie ale stresuje się. Ide do gina po tabletkę, ale bedzie to juz 72 h po . Prosze poradzcie, wypowiedzcie się bo sama się nakrecam :/

Odnośnik do komentarza

Proszę, niech się ktoś wypowie. To dla mnie ważne. Teoretycznie nie miałam już dni płodnych bo mój cykl trwa 26/27 dni. Pytanie czy wam też się cos takiego zdarzyło. na 100% gumka nie pękla. Wiec pytanie czemu była tak bardzo mokra. Pierwszy raz cos takiego mi sie zdarzylo, jestem mloda i nie chce miec jeszcze dzieci. Pytam równiez czy tabletka elleone jest skuteczna 72 h godziny po stosunku. Czytałam ze w 99% a potem , że w 41 i sama juz nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...