Skocz do zawartości
Forum

Weź udział w akcji „Test GINEintima”


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marika0010

Jestem bardzo zadowolona, że mogłam testować Żel GINEintima. Żel jest bardzo wydajny oraz spełnia moje oczekiwania. Poleciłam go już swoim przyjaciółką. A dołączenie testu do niego jest strzałem w 10-tkę :)

Odnośnik do komentarza
Gość Anula0070

Otóż pragnę się podzielić swoją opinią :) Jeżeli chodzi o test - jest bardzo prosty do zrobienia, instrukcja jest bardzo czytelna i jasna. Jestem zadowolona z żelu, jest delikatny i spełnia swoje obietnice, polecam go każdej kobiecie!

Odnośnik do komentarza

Test jest bardzo łatwy do wykonania i zajmuję naprawdę chwilę. Po kilku sekundach otrzymujemy wynik, który jest naprawdę wiarygodny!. Ja swój test wykonałam akurat przed wizytą u ginekologa i jego wskazania zostały potwierdzone w badaniu przez lekarza. Podczas stosowania żelu zauważyłam już po kilku dniach zmniejszenie dolegliwości intymnych w postaci przykrego zapachu, pieczenia i upławów. Żel ma miłą konsystencję i nie drażniący zapach.Jest bardzo wydajny. W trakcie jego stosowania czułam wyraźną ulgę i utrzymującą się na długo świeżość okolic intymnych. Produkt godny polecenia!

Odnośnik do komentarza
Gość deny22221

Wspaniała akcja Gineintima! Brawo! Dzięki czemu moje problemy zniknęły!
Test pH łatwy w użyciu, wykonałam go wzorowo, łatwa instrukcja obsługi, zrozumiała dla każdego (w końcu mogłam określić rodzaj infekcji,
obyło się bez konieczności wizyty u lekarza). Żel ma lekką konsystencję, jest bardzo wydajny, o dość przyjemnym zapachu.
Pomógł mi zlikwidować pieczenie, świąd, podrażnienia w ,, tych okolicach".
Zniknął także uporczywy rybi zapach. oraz zmniejszyła się ilość wydzielanego białego śluzu.
Czuję się świeżo i pewnie! Z tej serii zakupiłam dodatkowo GINEintima ClotriActive krem 20g.
I już mogę stwierdzić, że znalazłam domowego lekarza.
Polecam każdej kobiecie, borykającej się z tak dokuczliwymi dolegliwościami.
Świetny produkt za niską cenę. POLECAM!

Odnośnik do komentarza

Gdy dostałam paczkę od razu wzięłam się do testowania. Instrukcja jest bardzo czytelna i estetyczna, wygląda ładnie i jest pomocna. Test był bardzo prosty do wykonania, nie sprawił mi żadnych problemów. Aplikator wygodnie się trzyma, ma dobry kształt. Uważam, że to bardzo przydatny produkt. Żel przyjemnie pachnie, ma odpowiednią konsystencję. Jest wygodny w użyciu i wydajny. Oceniam go bardzo pozytywnie i jestem zadowolona z jego skuteczności.

Odnośnik do komentarza
Gość daria1982

Witam
Test to super sprawa gdy sie nie wie jaka moze nas męczyc infekcja.Jest bardzo prosty w obsłudze i natychmiastowy wynik.Od razu mozemy działac:-)
Żel do hig int jest bardzo wydajny gesty i delikatnie pachnie, problemy powoli znikają więc jestem bardzo zadowolona.
Napewno bede ich używać. Dziękuję i pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza

Wykonanie testu nie sprawiło mi żadnego problemu dzięki bardzo czytelnej i prostej instrukcji obsługi. Pierwszy raz miałam okazję się z nim spotkać i jestem zachwycona takim rozwiązaniem. Myślę, że w przyszłości z pewnością zakupię ten produkt. Żel ma bardzo przyjemną konsystencję i zapach a co najważniejsze zmniejsza objawy infekcji. Uważam, że brak pompki dozującej to świetne rozwiązanie ponieważ w dotychczasowych żelach pompka często zatykała się uniemożliwiając mi wydobycie produktu. Według mnie są to produkty godne polecenia każdej kobiecie.

Odnośnik do komentarza
Gość magdakubeczkowa

Witam:) po przetestowaniu żelu Gine intima stwierdzam, że jest bardzo delikatny i skuteczny w łagodzeniu podrażnień oraz świądu a zarazem bardzo dokładnie oczyszcza i odświeża. Jedynym minusem jest opakowanie. Bardziej sprawdziłaby się butelka z pompka, łatwiej można by było dozowac żel. Test okazał się przydatny w rozpoznaniu co jest u mnie źródłem dolegliwości, łatwy w obsłudze, bardzo fajny produkt.

Odnośnik do komentarza
Gość Krysia Buś

Żel do higieny intymnej używam kilka dni i jestem zaskoczona. Ma przyjemny zapach ,łagodzi podrażnienia. Pozostawia przyjemne odczucie świeżości. Nie wysusza. Szkoda że nie ma pompki.
Wykonanie testu natomiast po przeczytaniu instrukcji nie sprawiło mi żadnego problemu. Świetny sposób na łatwe sprawdzenie właściwego pH Polecam wszystkim żel do higieny intymnej GINEintima i test do sprawdzenia ph ,istrukcja nateście jest dokładnie opisana,i łatwo go wykonać ! Ogromnie polecam go wszystkim paniom!

Odnośnik do komentarza

Żel do higieny intymnej
GINEintima Żel do higieny intymnej ActiveProtection to żel do codziennej pielęgnacji i higieny intymnej. Dzięki fizjologicznemu pH i bardzo delikatnym, niejonowym substancjom myjącym, żel łagodzi podrażnienia i stany zapalne okolic intymnych.
TEST – Żel do higieny intymnej GINEintima Active Protection

„Żel do higieny intymnej GINEintima ActiveProtection to żel do codziennej pielęgnacji i higieny intymnej kobiet. Dzięki fizjologicznemu pH i bardzo delikatnym, niejonowym substancjom myjącym żel łagodzi podrażnienia i stany zapalne okolic intymnych. Specjalna formuła ActiveProtection opracowana przez lekarzy ginekologów sprawia, żel żel działa przeciwgrzybiczo i bakteriostatycznie, pomagając chronić miejsca intymne przed infekcjami. Preparat delikatnie oczyszcza zapewniając długotrwałe uczucie świeżości oraz pomaga zachować naturalne pH okolic intymnych.”Można go kupić w aptece.

Żel GINEintima otrzymałam do przetestowania w ramach zakwalfikowania się do następnego etapu testu realizowanego we współpracy firmą USP Zdrowie,producentem testu i żelu Gineintima. abcZdrowie.pl Dziękuje że stałam się szczęśliwą testerką (;

Pojemność:

150ml

Opakowanie:

Biała, nieprzezroczysta buteleczka z zamknięciem na klik, które łatwo się otwiera, nie zacina się i nie psuje.Wolę jednak aplikator.CAM02456Skład:

Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Propylene Glycol, Chelidonium Majus Extract, Vaccinum Macrocarpon Friut Extract, Melaleuca Alternifolia Leaf Extract, Coco-Caprylate, Glycerin, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl Biguanide, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Inulin, Allantoin, Chamomilla Recutita Flower Extract, Panthenol, Disodium EDTA, Chlorhexidine Digluconate, Lactic Acid, Polysorbate 20, Alcohol denat.

honorowe miejsce na mojej półce w łazience już ma (; Specjalna formuła ActiveProtection opracowana przez lekarzy ginekologów sprawia, że preparat pomaga chronić miejsca intymne przed infekcjami. Żel delikatnie oczyszcza, zapewniając długotrwałe uczucie świeżości oraz pomaga zachować naturalne pH okolic intymnych.Łagodnie myje, nie podrażniając skóry. Odświeża na kilka godzin.CAM02455
Małe zwinne opakowanie ,poręczne ,można zabrać w torę ze soba .Żel może być stosowany przez wszystkie kobiety, niezależnie od wieku, także przez kobiety w okresie ciąży i laktacji, podczas menstruacji oraz menopauzy.
Test pH
GINEintima Test pH jest wyrobem medycznym przeznaczonym do samodzielnego stosowania w warunkach domowych. Mierzy poziom pH i pomaga wykryć infekcje pochwy.
CAM02459
Dzięki specjalnemu aplikatorowi pomiar jest łatwy do przeprowadzenia i szybko daje wynik obrazujący poziom pH.Kiedy jest zalecane wykonanie testu GINEintima Test pH:

w przypadku występowania objawów jak pieczenie, swędzenie, rybi zapach, upławy,
w zakażeniach bakteryjnych pochwy (kolonizacji pochwy bakteriami patogennymi),
w razie podejrzenia zakłócenia równowagi flory bakteryjnej pochwy,
po zakończeniu leczenia infekcji (np. antybiotykoterapii),
podczas ciąży,
w celu regularnej kontroli zdrowia intymnego,
po kontakcie seksualnym z nowym partnerem,
w przypadku rozpoznanego ryzyka przedwczesnego porodu,
przed i po zabiegach operacyjnych w obrębie pochwy.CAM02460 test ph szczelnie zamknięty w białej folii.Widnieje informacja na opakowniu testu w jakiej temperaturze należy przechowywać test i gdzie należy go otworzyć.Test jest łatwy, wygodny i szybki w użyciu. Jednak trzeba uważać kiedy się go wykonuje, bo jest wiele przyczyn, dla których wynik może wyjść błędny.
Mamy
ulotkę dołączoną to testu. Są tam informacje kiedy nie należy wykonywać testu, bo wynik może wyjść nie prawidłowy.

Jest także instrukcja jak należy go wykonać.
Żelowa konsystencja,lekko gęstawa. CAM02454CAM02474po zetknięciu z woda tworzy się delikatna pianka.Zapach jest mało przyjemny żadna rewelacja jak jakiś apteczny lek.Opakowanie żelu małe ,zwinne ale powinno posiadać według mnie aplikator który jest wygodny.Według mnie żel jest mało wydajny i nie starcza na długo ,ponieważ mało sie pieni trzeba trochę nanieść żelu na dłoń by dokładnie umyć miejsce intymne.Dolegliwości w stylu przykrego zapachu ,lekkich infekci rzeczywiście znikaja w czasie uzywania żelu,jest więc bardzo pomocny.Cena:9-15zł w zależności od apteki oczywiście w drogeriach ,supermarketach cena jest inna.Z testowania jestem bardzo zadowolona ,żel doskonale radzi sobie z moimi dolegliwościami .Szczerze powiedziawszy stosuję juz żel kolejny dzień i zauważyłam zmniejszenie pieczenia w okolicach intymnych,wcześniej przy sikaniu towrzyszył mi ból teraz ustępuje,przykry zapach staje się juz nie wyczuwalny i nie widać już upławów,Żel bardzo mi pomógł.Zapach żelu mi jednak nie odpowiada i brakuje mi bardzo aplikatora.Za to test super jest (; Żel działa łagodnie, utrzymując równowagę biologiczną błon śluzowych.Żel średnio się pieni ale wcale nie zmniejsza to jego skuteczności.Po umyciu mamy uczucie świeżości która pozostaje bardzo długo.Początkowo podeszłam do żelu z rezerwą ale w czasie stosowania przekonałam się że naprawdę jest świetny na infekcje intymne.Zapraszam na mojego bloga gdzie skrupulatnie zrecenzowałam owecuda(;

Odnośnik do komentarza

Aktualnie testuję żel GINEintima,miałam również możliwość wykonać test.A oto moja opinia:
Wykonanie testu jest bardzo łatwe, instrukcja jest czytelna i zrozumiała.
Żel ma ładny zapach, fajną konsystencję i jest bardzo wydajny.
Żel jest wygodny w użyciu.
Używam go od tygodnia i wszystkie objawy zniknęły,dodatkowo żel łagodzi podrażnienia,dlatego z czystym sumieniem polecam ten żel.

Odnośnik do komentarza

Żel GINEintima spełnił moje oczekiwania. Doskonale wywiązuje się ze swojego zadania. Jest bardzo dobrym produktem, który pomaga w codziennej pielęgnacji higieny intymnej kobiet, dbając przy tym o odpowiedni stan zdrowia. Razem z dołączonym testem świetnie uzupełniają się i pomagają w dbaniu o zdrowie kobiety.

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że produkty do testowania idealnie wpasowały się w mój aktualny problem.
Odczuwałam delikatne swędzenie i pieczenie. Dzięki testowi GINEintima szybko zdiagnozowałam moją dolegliwość i mogłam działać. Zaczęłam używać żelu GINEintima. Pierwsze wrażenie to odczucie ulgi. Już w trakcie jego używania czułam, że objawy się minimalizują, a po regularnym stosowaniu przez kilka dni zupełnie ustąpiły.
Teraz stosuję go codziennie i uważam, że jest najlepszą ochroną przed infekcjami.
Polecam!

Odnośnik do komentarza
Gość Krysia Buś

Żel do higieny intymnej jestem mile zaskoczona. Ma przyjemny zapach ,łagodzi podrażnienia. Pozostawia przyjemne odczucie świeżości. Nie wysusza. Szkoda że nie ma pompki.
Wykonanie testu natomiast po przeczytaniu instrukcji nie sprawiło mi żadnego problemu. Świetny sposób na łatwe sprawdzenie właściwego pH Polecam wszystkim żel do higieny intymnej GINEintima i test do sprawdzenia ph ,istrukcja nateście jest dokładnie opisana,i łatwo go wykonać !

Odnośnik do komentarza

Test Gineintima jest prosty w wykonaniu, pokusiłam się o kupno drugiego testu by zobaczyć czy tak jak w tamtym będą niedociągnięcia typu nie zwilżenie całego paska, było wszystko jak najbardziej w porządku pokazał prawidłowe ph. Natomiast żel Gineintima zagości na stałe u mnie w domu, jest doskonały, zanim zaczęłam testować podchodziłam do tego, sceptycznie, bo w czym mi pomoże? a jednak, pomógł świąd i pieczenie odeszło w zapomnienie, mam wrażenie że w "tych" okolicach jest czysto i świeżo przez cały dzień, szczególnie polecam stosować podczas miesiączki. Jestem pewna, że wypróbuję inne produkty z serii Gineintima. Jestem bardzo zadowolona że mogłam przetestować te produkty.

Odnośnik do komentarza
Gość Anna Senczyszyn

Test zrobiłam ekspresowo. Bardzo łatwy w wykonaniu, czytelna instrukcja. Pomógł mi określić co mi dolega bez wizyty u lekarza. Już po pierwszym zastosowaniu żelu poczułam różnice. Nieprzyjemne objawy ustąpiły, do tego przyjemny zapach i długotrwałe uczucie świeżości. To wszystkie cechy jakich oczekuje od żelu intymnego. Polecam w 100 %.

Odnośnik do komentarza

Opinia testu:Test Gineintima jest bardzo prosty do wykonania,ulotka objaśnia wszystko bardzo zrozumiale.O dziwo odczuwając lekki dyskomfort,po wykonaniu testu okazało się że mam infekcje.Potwierdził to mój ginekolog.Warto mieć taki test w domu lub na wyjeździe.Ja na pewno bez takiego nie wyjadę na wakacje.
Opinia żelu:Żel Gineintimma stosuje 10 dni i zauważyłam znaczną poprawę nawilżenia pochwy.Zawsze po skorzystaniu z basenu po kilku dniach występowało swędzenie okolic sromu,obecnie nie zauważyłam nic takiego mimo, że na basenie byłam już kilka razy.Żel ma idealną dla mnie konsystencję i delikatny zapach.Na pewno zagości u mnie na stałe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...