Skocz do zawartości
Forum

Strach przed rozpoczęciem związku


Rekomendowane odpowiedzi

20 lat, studia, szczęśliwe życie, dla każdego byłoby ale nie dla mnie. Nigdy nie miałam chłopaka, w każdym sensie nie tylko jeśli chodzi o seks, nie wiem dlaczego, może chodziło o mój wygląd a może charakter, w każdym razie żaden nie zwrócił na mnie uwagi. Na studiach zmieniałam, sie, trochę ośmieliłam zaczęłam przebywać więcej z ludźmi, zauważyłam też że zaczynam sie podobać, tyle że kompletnie nie wiem jak się zachowywac, zero doświadczenia, nic tylko dystans, strach, brak zaufania, nie wiem co robić, nie wiem czego nie robić...

Odnośnik do komentarza

jest ktoś komu niby się spodobałam, niby widziałam się z nim raz i raz pisałam był zainteresowany nawet bardzo, ale po za tym nie widzę żeby się jakoś szczególnie starał, jest starszy, praktycznie go nie znam, jest dość przystojny ale jakoś nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia, nawet nie wysłał mi życzeń na święta, nie wiem co o tym myśleć, chyba za dużo o tym myśle

Odnośnik do komentarza

Studentka i nie myśli. Ja Cię rozumiem że i pora i dorosłość itp. Ale po co się spieszyć, gdzie Cię pędzi? Nie spiesz się, ciesz się życiem , korzystaj z zaproszeń znajomych, zaglądaj w ciekawe miejsca. Ten właściwy sam się znajdzie, wyłuska Cię z tłumu, potraktuje poważnie i Cię zrozumie. Jak ty będziesz szukać [ jasne że szczęściu można pomóc] na siłę to nic z tego poza kłopotami i nie właściwymi znajomościami nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...