Skocz do zawartości
Forum

6-latka woli przebywać z tatą


Gość outlook

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,jakiś czas temu rozstałam się z mężem. On się wyprowadził do swoimch rodziców. Nadużywał alkoholu dlatego postanowiłam się z nim rozstać. Mamy dziecko w wieku 6 lat. Dziecko jest 2 tygodnie u mnie, tydzień u męża. Problem w tym,że gdy dziecko jest u mnie, ciągle mówi o tacie np: tęsknie za tatą, chce do tatusia, kiedy tatus po mnie przyjedzie?... Staram się ciągle organizować jakieś fajne zajęcia dziecku, wspólnie gramy w gry, bawimy się, przebieramy , malujemy, jeżdzimy w róźne miejsca dla dzieci, place zabaw itd. Rozmawiałam z mężem i gdy dziecko jest u niego,nie wpomina że chce jechać do mamusi...Dziecko było w momencie, gdy mówiłam mężowi, aby sie wyprowadził, nie było innej możliwości w tamtej chwili. Co robić???

Odnośnik do komentarza

Też pewnie to miało wpływ ,bo teraz uważa ,że to Twoja wina bo kazałaś się tacie wyprowadzić,nie wiadomo też co jej mówi teściowa...,
pewnie mieszkacie same ,tam jest babcia i dziadek, dziecko tam się dobrze czuje,
ojciec też od małego miał z nią pewnie dobry kontakt ,

jakby nie patrzeć na takim rozstaniu cierpi dziecko,z drugiej strony to lepiej niż ma słyszeć wieczne kłótnie,

nie wiem co byś miała zrobić, ponadto co robisz,może jakoś jaśniej jej powiedz ,dlaczego musieliście się rozstać,ale chyba ona tego i tak nie zrozumie...,może lepiej zostawić tak jak jest.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...