Skocz do zawartości
Forum

Niewyspanie a depresja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem . Od jakiegoś czasu chodzę taka inna mianowicie nie wysypiam się dobrze, czasami nic nie śpię a jak już zasnę to śnią mi się dziwne rzeczy takie jak robaki jakieś wojny itp. Rano jak wstaje to jestem bardzo nie wyspana a po kilku godzinach czuje zmęczona i towarzyszy temu ból głowy. Miałam ostatnio dużo stresu zaczęłam prawko , kłutnia z rodzicami , ślub a przede wszystkim matura. Czy to może być spowodowane stresem ? Bo jak byłam u lekaża to stwierdził żę jestem leniwa

Odnośnik do komentarza

rybka153, drogą wirtualną nie da się postawić diagnozy. Konieczna jest bezpośrednia konsultacja u lekarza. Problemy ze snem, koszmary senne, uczucie zmęczenia w ciągu dnia, stres, zdenerwowanie to zbyt mało objawów, by postawić rozpoznanie depresji. Poza tym są to objawy niespecyficzne, które mogą wskazywać na zupełnie inną chorobę niż depresja. Może to być np. skutek jakichś zaburzeń hormonalnych. Trzeba zrobić badania, wykluczyć nieprawidłowości ze strony organizmu, by dopiero móc szukać źródeł problemów w psychice. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...