Skocz do zawartości
Forum

Tabletki antykoncepcyjne a leki na cholesterol


Gość Patrycjak11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patrycjak11

Czytalam ulotke kilka razy i niestety nic nie pisze dokladnie czy moge zazywac razem z tabletkami anty. Gdyby cokolwiek pisalo to nie pytala bym sie na forum. Szczerze powiem, ze lekarz powiedzial mi tylko, ze mam zbyt wysoki cholesterol i przepisal mi ten lek. Wiec nic sie nie dowiedzialam praktycznie. Ale tak jest jak sie chodzi na NFZ :(

Odnośnik do komentarza

Szanowni Państwo, chciałam zapytać, czy stosowanie leku Nebilenin (1 i 3/4 tabletki 5 mg raz dziennie) może obniżać skuteczność działania tabletek antykoncepcyjnych (Vibin). W ulotce nie ma nic na ten temat. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam! A.

Odnośnik do komentarza

Witam Stosuję tabletki LIMETIC już od 10miesięcy. Przez pierwsze kilka miałam bardzo nieregularne plamienia i krwawienia, kolejne kilka wszystko przebiegało w miarę normalnie, a teraz od 1,5 miesiąca miesiączki i plamień brak. Czy tak powinno być?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 25 lat, od listopada 2015 stosuję leczenie Izotekiem (150 mg/dzienna dawka 50 mg/kg/mc). Od piątku 25/02/2016 rozpoczęłam stosowanie doustnej antykoncepcji (jeanine). Wcześniej nie było potrzeby stosowania zabezpieczenia przed ciążą. Ze względu na teratogenność leku a jednocześnie wysoką skuteczność tabletek chcę zapytać czy w jakikolwiek sposób Izotek obniża skuteczność antykoncepcji hormonalnej?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...