Skocz do zawartości
Forum

Jak żyć po wyprowadzce męża?


Gość Załamana85

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Załamana85

rok temu zdradziłam męża, poweidziałam mu to , ale postanowiliśmy spróbować ,tłumaczyłam że to był błąd itp Trwałó to pół roku było rz dobrze raz źle ,nieraz było strasznie ciągle wypominanie itp, no ale były też dobre chwile, mamy 3 letniego synka ,staralam sie jak mogłam ta huśtawka raz tak mnie tak traktował raz tak, sprawiła że stałam sie strasznie nerwowa , wpadłam w dołek niemoge sobie tego wybaczyć i z tym poradzic juz był 2 razy u syna na godzine i za każdym razem mnie to boli bo synek strasznie tęskni i jest mi jeszcze ciężej, wyprowadzil sie do mamy wiem ze ma kolezanke z którą psze i sie zwierza ,boli mnie to no ale ....poweidzial ze to koniec ,czy zeczywiscie tak mysli???? mówi ze hjest teraz bardziej szczesliwi be zemnie ze ja sie nigdy niezmienie itp p całą wine zwala na mnie czuje sie winna całkowicie i nieumiem sobie z tym poradzic. Poweidzial ze niekocha mnie juz co bardzo mnie abolało znmy sie 8 lat. jezdzi na imprezy itp, to znaczy ze to juz naprawde koniec nienarzucam sie mu niedzweoni nie pisze ,poweidzialam tylko ze ma mnie niewinic za moje nerwy bo jestem chora i sie lecze zeby bylo dobrze ze ma nas nieskreslac itp, niewiem czy zmieni zdanie poweidzial ze narazie jest mu dobrze bezemnie ,jezdzi sobie gdzie chce itp, czy przemyśli boje sie ze sobie niedam rady juz niemam nadziei poweidzial ze to koniec non stop płącze wiem ze mamy dziecko i musze sie dla niego starac ale niepotrafie bardzo kocham męża choc go zdradzilam ale kocham go najmocniej na swiecie, a on niechce sprobowac poweidzial ze pół roku próbowalismy i nic :* co mam robic jak dalej żyć bez niego nieumiem sie pozbierac choc staram sie prosze o rady błagam...

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że on już postawił kreską na Waszym małżeństwie, ale chociaż dobrze, że nie zrywa kontaktu z dzieckiem, bo jest ono tylko niewinną ofiarą. Twój mąż czuje się teraz wolny, być może spotyka się już kimś innym. Dopóki się nie pozbierasz i nie staniesz na własne nogi nie będziesz dla niego atrakcyjną partnerką. Zbierz w sobie resztki siły i postaraj się iść naprzód. Zadbaj o siebie, zatroszcz się o szynka i nie błagaj męża o powrót. Może sam zrozumie, że chce wrócić, kiedy zobaczy Cię w świetnej formie. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Daj mu trochę czasu, może jednak nie wszystk ostracone, może zatęskni? Nigdy nic nie wiadomo. Pół roku próbowaliście żyć po dowiedzeniu się przez męża o zdradzie. Może nie wytrzymał tej świadomości i dał za wygraną? Nie naciskaj go. Daj mu trochę czasu, może poukłada sobie wszystkie mysli i zatęskni za Tobą i dzieckiem? Nie mozna zmusić nikogo do związku. Jesli podjął decyzję o rozstaniu - ciężko będzie go przekonać o powrocie. Jedyne co możesz spróbować, to za jakiś czas poprosić go o rozmowę i zaproponowac terapię dla par, terapię małżeńską. Może dzięki terapii, Twój mąż zrozumie, że żałujesz tego co zrobiłaś, że nie warte to było tego, co dzieje się teraz. Ale jestesmy tylko ludźmi, a ludzie popełniają błędy. Mam nadzieję, że mąż Ci wybaczy i że da Ci szansę. Mam nadzieję, że zgodzi się na terapię i spróbujecie jeszcze raz. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...