Skocz do zawartości
Forum

Stosunek po stosunku a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj uprawiałem seks ze swoją partnerką w prezerwatywie gdzie doszło do wytrysku, po 15 minutach zaczęliśmy kochać się po raz kolejny tym razem bez zabezpieczenia. Penis przed włożeniem do pochwy był suchy, kochaliśmy się kilka sekund gdyż partnerka zaczęła się stresować że w mojej cewce moczowej może być śladowa ilość spermy. Jakie jest prawdopodobieństwo że doszło do zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza
Gość kocurek22

Oj !

A co ? Wytrzymać nie mogłeś, jak się jeszcze raz podnieciłeś. Cechuje Cię kolego typowa bezmyślność napalonego osiemnastolatka - najpierw bezpieczny seks z użyciem prezerwatywy a potem jeszcze jakieś dodatkowe wkładanie fiutka.

No ale odpowiadam na pytanie : prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest znikome ale twoja dziewczyna miała rację.
Raz mi się zdarzyło wieczorne bzykanko a rano zrobiłem siusiu do pojemnika i zaniosłem mocz do badania ( oczywiście w związku z zupełnie inną sprawą ). Jak na drugi dzień odbierałem wyniki do panie w rejestracji miały radochę, bo laborantka napisała, że w oddanej przeze mnie do badania próbce była spora gromadka ruchliwych plemników.

W każdym razie nic się nie martw - najwyżej zostaniesz tatusiem i dostaniesz becikowe i urlop tacierzyński . Jeśli nie pracujesz, to szybko poszukaj roboty, bo po to , aby dostać urlop to najpierw trzeba pracować :)

Odnośnik do komentarza

Pierwszy i ostatni raz tak nieodpowiedzialnie postąpiliśmy. Dziękuje Wam za odpowiedzi, wolałem zapytać tu bo w Internecie to mogłem się nawet dowiedzieć jakiej płci już będzie moje dziecko... Jeśli ktoś z Was miał podobny przypadek lub ma rozeznanie, proszę o więcej komentarzy. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Gość kocurek22

on1996
To że zachowaliśmy się nieodpowiedzialnie to wiem, ale kocurek22 ja tu prosiłem o mądre komentarze a nie idiotyczne i zazdrosne :)

ale z ciebie głuptasek :P
becikowego na pewno ci nie zazdroszczę .... weź sobie nawet w podwójnej wysokości ....
a czego ty chcesz, jak pytasz na forum : pogłaskania po główce i pociechy - hahaha - to idź do księdza .....
na przyszłość myśl głową a nie penisem, to nie będziesz zadawał głupich pytań ...
czy na głupie pytania oczekujesz mądrych odpowiedzi ???

Odnośnik do komentarza

I właśnie o to chodzi... każdy jest człowiekiem i każdy popełnia błędy...ja to zrobiłem niestety i chciałem tylko się zapytać i doradzić, bo może ktoś miał podobną sytuacje lub ma rozeznanie. Myślę, że właśnie po to powstało takie forum, żeby każdy mógł coś komuś doradzić, a nie hejtować... Nie chodziło mi tu o "pogłaskanie po główce" jak to kocurek22 wspomniał/a, lecz tylko o opinie... Bądźmy ludźmi...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...