Skocz do zawartości
Forum

Ból głowy, kłucie serca i jąder oraz duszności a nerwica


Gość kamil2000

Rekomendowane odpowiedzi

Kamil,
mi też wypadają włosy, zazwyczaj gdy mam jakiś bardziej stresujący okres w życiu.
Wypadają też, jeśli masz niedobory witamin i minerałów.

Jak tam przyjmowanie magnezu? Od dzisiaj też zaczęłam brać, bo mi oko zaczęło drgać ...jak wnoszę mam niedobory magnezu ; )

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

To przed snem pij cieple mleko, nie ogladaj strasznych filmow ani horrorow o masakrach i nie siedz tyle przy kompie tylko staraj sie wyciszyc i mysl o milych rzeczach i przyjemnych i obowiazkowo wietrz pokoj prrzed snem i nie kladz sie spac z pelnym brzuszkiem. Po zjedzeniu polowy kurczaka i talerza frytek odczekaj okolo 2 godzin to sny beda mile, a nie masakryczne, a najlepiej to zjadac lekki posilek i zrob siusiu przed snem i umyj zabki i zobaczysz jakie zmiany nastapia.

Odnośnik do komentarza

Ej, a może jakaś dziewczyna by Ci się przydała? Taka koleżanka od buziaków cobyś zajął się czymś bardziej kreatywnym, co? Nie myślałeś o tym? : P Nie masz tam w szkole jakiś fajnych koleżanek?
A jak wygląda NOWOTWÓR?
Ło matko! Właśnie wpisałam w google...no wiesz Kamil, dajesz po garach! Jak coś takiego codziennie oglądasz, to Ty jesteś jakiś masochista! Ble!
Ja sama mało nie przyfaftowałam.
Jeśli wiesz, jak to na Ciebie działa, to po co się na to gapisz?
Zaczynam podejrzewać, że Ty to lubisz.
Przyznaj się. Lubisz się nad sobą pastwić?

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Kamil powiedz mamie o psychologu, ze chcesz isc. Jestes mlody i zdrowy, a sie wykonczysz wmawianiem sobie chorobsk. Maly eksperyment dla Ciebie. Wez lusterko i przyloz bokiem do noska i zobacz swoje odbicie prawej polowy twarzy i nastepniie zrob tak z druga polowa twarzy czyli lewa i zobaczysz czy sa identyczne, bo ja jestem pewna ze w lustrze zobaczysz dwie rozne osoby ;) i tak wlasnie jest rowniez z czaszka jedna strona u ednych moze roznic sie od drugiej delikatnie natomiast u drugich jest kolosalna roznica a wiesz dlaczego? Bo nie jestes odlany z formy. I prosze postaraj sie nie wmawiac sobie wszystkich choro swiata bo glowa od tego Ciebie bboli podnosisz sobbie cisnienie stresujac sie i te bole nog tez moga byc oznaka stresu spowodowana doszukiwaniem u siebie symptomow chorob bbo organizm musi jakos odreagowac. I na serio zrob sobie ten test z lustrem bo slowa odrzucasz i nie przyjmujesz do siebie to moze naoczne i namacalne fakty przekonajja Ciebie o tym ze nie masz raka.

Odnośnik do komentarza

Wujek google przekonal, a osoby ktore tu pisaly tyle razy, ze to nerwica nie daly rady? ;) nie zawsze google maja prawdziwe informacje wiec podchodz do nich z ograniczonym zaufaniem. Milego i spokoneggo wieczoru i nie szalej z masakrami ;) ja juz pod domem wylaczam stacyjke zamykam samochod i ide odpoczywac ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...