Skocz do zawartości
Forum

Stepper a cellulit


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imie Jola mam 20lat. Dwa miesiace temu urodzilam i jak to zwykle bywa u kobiet nie jestem zadowolona z mojego ciala. Níe chodzi tu o nadwage bo zostalo tylko dwa kg po ciazy ale mam straszny cellulit tna posladkach i udach. Kupilam steper skretny ale nie wiem jak cwiczyc zeby te partie ciala sie zmienily-zeby cellulit znikl. Kazdy pisze po swojemu i juz sama nie wiem jak arobic. Drugie pytamie to jak sie odzywiac zeby cwiczenia mialy sens. Z gory dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Karmisz piersią? Bo to istotne.
Co do cellulitu to ćwiczenia same w sobie na pewno pomogą ale całkowicie go nie zredukują. Musisz wprowadzić odpowiednie kosmetyki i masaże. Plus do tego możesz nosić pas taki obciskający, który pomoże wchłonac nadmiar skóry.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem najlepszy jest taki masaż manualny, poszukaj w necie jest wiele filmików, które pokazują jak go robić. Fajny efekt daje też taka szortka rękawica do mycia, którą też można masować.
Domowy sposób to peeling z kawy :) Najpierw delektujesz się kawą a potem wystudzonymi fusami robisz peeling, robiąc okrężne ruchy. Potem spłukujesz to wodą :) Ja robię takie peelingi jestem bardzo zadowolona, sądzę nawet że daje lepszy efekt niż taki kupny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...