Skocz do zawartości
Forum

Zazdrość o dziewczynę - tancerkę


Gość zasmucony1920

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zasmucony1920

Witam! Moj problem moze wydaje sie malo interesujacy ale dla mnie jest naprawde frustrujacy z ktorym mam duzy problem. Tyczy on sie poniekad mojej dziewczyny. Gdy ja poznalem dowiedzialem sie ze jest tancerka, jest piekna I na kazdej imprezie duzo chlopakow w momencie,kiedy mnie nie ma obok probuje do nien zarywac. Wrzuca rowniez filmiki do sieci jak tanczy , lecz Sa to filmiki z tandem seksownym gdzie ruchy sa bardzo uwodzace. Od jakiegos czasu probuje Sam sie uczyc tanczyc zeby nie by gorszym od niej Bo zle sie czuje z problemem ze,ona tak potrafi a ja wogole I ze moze to nad mocno podzielic...Frustruje mnie jak mowi ze bardzo dobrze tanczylo jej sie z innym chlopakiem...a ja wiem ze do ran a man dwie lewe nogi..

Prosze o pomoc jak poradzic Sobie z tym problem I jemu zaradzic, poniewaz juz naprawde moja glows zaczyna miec coraz,gorsze to pomysly I chce temu jak najszybciej zaradzic. :)

Odnośnik do komentarza

Co ma was podzielić? Że Ona potrafi tańczyć, a Ty nie?
Ona skarżyła się kiedyś na to, że nie potrafisz tańczyć? Jeśli tak, to albo ucz się tańczyć w trybie ekspresowym, jeśli nie chcesz jej stracić...albo daj sobie spokój z kimś tak małostkowym.

Myślę, że Twojej dziewczynie nie przeszkadza, że nie potrafisz tańczyć. A nawet jej gra, że nie wywijasz jak Fred Astaire czy tam Maserak ... bo ma czym Ci zaimponować ; )
Nie bądź zazdrosny, bo póki co nie ma powodów.
Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś jednak kontynuował lekcje i zrobił dziewczynie niespodziankę.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

zasmucony1920, ucz się tańczyć chociażby dla własnej satysfakcji, a i w przyszłości taka umiejętność może Ci się przydać ;) Co do Twojej zazdrości, to sądzę, że problem nie wynika z zachowania dziewczyny - wszak uwodzicielskie ruchy w tańcu to dość częste zjawisko i nie sądzę, aby dziewczyna chciała celowo wzbudzać w Tobie zazdrość. To raczej Twój problem, a rodzi się on w Twojej głowie. Chyba nie masz powodów do zazdrości, a obawiasz się, że możesz stracić swoją partnerkę. Odsyłam do tekstu: Zazdrość w związku, w którym znajdziesz podpowiedzi, jak radzić sobie z nieuzasadnionym uczuciem zazdrości. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Ja też jestem za tym, żebyś uczył się tańczyć. Nie dlatego, żeby na nią "zasłużyć", bo na pewno zasługujesz, tylko po to, żeby poprawić samopoczucie, kondycję, podnieść pewność siebie, i zyskać więcej okazji do spędzania miłych chwil z Twoją dziewczyną.
Czyli będziesz miał dzięki temu pomoc w podniesieniu samooceny i skoncentrowaniu się na Waszej relacji-dwóch fundamentalnych sprawach w walce z zazdrością. A przy okazji się odprężysz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...