Skocz do zawartości
Forum

Zaczepka znajomego na portalu społecznościowym


Gość niezdecydowana22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niezdecydowana22

Witam, postanowilam tutaj napisac bo trapi mnie pewna sytuacja.
Spodobal mi sie pewien facet ktorego znam z widzenia a dawno temu na imprezie mielismy okazje nawet krotko pogadac bo on chcial ze mna zatanczyc ale pewnie pil alkohol wiec mnie nie zapamietal mimo ze bylo to troce dawno. Znalazlam go na portalu spolecznosciowym i ostatnio po dluzszej przerwie znowu go widzialam na tej samej imprezie tyle tylko ze nie rozmawialismy juz. Dalam nawet na str.tej imprezy pozdrowienia dla niego jednak nie bylo wiadomo dla kogo to bylo bo nie podalam tam jego imienia ale on to polubil czyli wiedzial ze o niego chodzi a ja sie zastanawiam czy gdybym go zaczepila na tym portalu to nie wydawaloby sie to glupie? takie dziecinne? Bo nie potrafie go zapomniec spodobal mi sie ale mam chyba jakiegos pecha bo zawsze gdy ja staram sie wyjsc komus naprzeciw to z tego nic nie wynika bo facet nie jest zainteresowany i boje sie ze w tym przypadku tez tak bedzie;/ czy warto zaryzykowac?

Odnośnik do komentarza

Witaj niezdecydowana22

A czemu nie? Spróbować możesz, ale ryzyko, że nic z tego nie będzie - moim zdaniem - w takiej sytuacji się podwaja. Lepszym sposobem byłoby nawiązać osobisty kontakt np. na kolejnej imprezie - okoliczności będą po prostu bardziej naturalne no i łatwiej będzie Ci ocenić czy jest Tobą zainteresowany.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Podzielam zdanie empirycznej. Zainicjowanie rozmowy z mężczyzną podczas bezpośredniego spotkania na imprezie wyglądałoby nieco naturalniej niż na portalu społecznościowym. Pytasz, czy ryzykować, czy zagadać do tego mężczyzny. Jeżeli jesteś nim zainteresowana, to dlaczego nie? Można zaryzykować, chociaż pamiętaj, że nie masz gwarancji, że mężczyzna ten jest również zainteresowany Tobą i to w taki sposób, na jakim by Ci zależało. Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...