Skocz do zawartości
Forum

Jak przybrać na masie mięśniowej w wieku 16 lat?


Gość Krzysieck7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysieck7

Witam. Mam 16 lat, 185 cm wzrostu i ważę 95 kg. Jestem bardzo aktywny fizycznie, chodzę na treningi w szkole po zajęciach. Mam tylko problem. Według moich znajomych mam doskonałe warunki na przybranie masy mięśniowej. Jestem szeroki w ramionach co nie każdy może się takim czymś pochwalić nawet jeśli długo ćwiczy. Chciałbym przybrać masy mięśniowej i przy okazji spalić kilka zbędnych kilogramów. Proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz przybrać na masie mięśniowej to zapisz się na siłownię i ćwicz w domu. Lepsze efekty osiągniesz trenując na siłowni pod okiem trenera, który ułoży Ci indywidualny zestaw ćwiczeń i pokaże Ci jak poprawnie wykonywać ćwiczenia. Wykonując ćwiczenia na mięśnie spalisz przy okazji spalisz trochę kalorii.
Co do diety to musi ona być zbogacana w białko. Ilość kalorii pochodząca z białka powinna wynosić 20 %. Przy takiej ilości białka powinieneś pić co najmniej 2 litry wody lub innych płynów. Na kolację postaraj się jeść głównie produkty białkowe. Zasada jest taka iż im późniejsza pora dna tym dalej udział w naszych posiłkach kalorii pochodzących z węglowodanów a rośnie ilość uzyskanych z białka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...