Skocz do zawartości
Forum

Brak akceptacji w szkole i poczucie inności


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pangolin2

Wesołych Świąt :)
Witam forumowiczów i gości ! Ja Wam złożę życzenia w tym miejscu .
Szanowne Panie i Szanowni Panowie !
Życzę wszystkim dużo - dużo zdrowia, abyście nie musieli korzystać z abc zdrowie jako "pacjenci" czy "osoby z problemami" ale abyście wpadali tu wyłącznie na miłe pogaduchy :D

Odnośnik do komentarza
Gość Pangolin2

Witajcie !
Proponuję odrobinę gimnastyki dla osób, które uważają, że w okresie świąt zaokrągliły się tu i ówdzie :D

Jest to szczególnie zalecane dla Wielkiego Horroru, który jak się zdaje, zeżarł kota, bo cicho siedzi i się nie odzywa we własnym temacie :P

Odnośnik do komentarza
Gość Hydra z Bagien

Ten kotek wygląda bardzo - bardzo apetycznie ..... chyba ja go zjem :D

Wielki Horrorze !
Co tam słychać u Ciebie w szkole ? Ferie się wprawdzie skończyły, wkrótce będą następne ale trudno funkcjonować od jednych ferii do drugich . Czy już dali Ci spokój ? Trochę czasu minęło to może przyzwyczaili się już do Twojej inności ?

Pozdrawiam Cię cieplutko !
Hydra

Odnośnik do komentarza

Hydra z Bagien

Proszę, nie jedz. Będę za nim płakać. ;w;

W szkole, szczerze nijak, głupie spojrzenia, docinki są ale wmawiam sobie, że ostatni rok gimnazjum spędzę nie przejmując się tym wszystkim i twardo się trzymam tej zasady.
Na prawdę nie mam ochoty tam codziennie chodzić i koniec wolnego to była dla mnie tragedia, ale no. Jeszcze kilka miesięcy :3
A u Ciebie co słychać? ^^

Odnośnik do komentarza
Gość Hydra z Bagien

Hejka ! Witaj Aniu !
Możesz spać spokojnie - Szynkowi odpuszczę.
Daj namiary na swoich prześladowców to wpadnę do tej Twojej szkoły i im spuszczę takie wciry, że już Cię nie zaczepią do końca roku szkolnego :D

Dziękuję .... u mnie spoko :)

A w ogóle to mam pilne wezwanie na drugim końcu świata i muszę stąd spadać.
Tutaj będzie mnie teraz reprezentował Pangolin - jeśli zajdzie taka potrzeba to on też umie spuścić łomot i wyprostuje skrzywione charaktery osób, które się nad Tobą pastwią.

Trzymaj się - serdecznie Cię pozdrawiam
Hydra z Bagien :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...