Skocz do zawartości
Forum

Żółty śluz po odstawieniu tabetek antykoncepcyjnych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przyjmowałam tabletki anty Ovulastan przez 4 miesiace. Z powodu uciązliwych skutków ubocznych zwlaszcza 4 msc stosowania. Jeden dzien przed krwawieniem z odstawienia, ktore wystapilo jak nalezy, odbylam stosunek z prezerwatywa. Przez kolejne dni juz bez tabletek uprawiałam sex z prezerwatywa, ktorej z tego co widzialam nic nieciekawego sie nie wydazylo, nie pekla (przynajmniej nie rzucilo mi sie nic takeigo w oczy), nie zsunela sie. Od zakonczenia krwawienia z odstawienia mam codziennie żółtawy sluz, ktory z czasem stal sie bardzej obfity. Przez jakis czas na poczatku był bardzo gesty, żólty, nie dawal sie rozciagac. Ostatnio (21-24 dzien od 1 dnia krwawienia z odstawienia) zauwazylam ze jest leciutko zolty i ma cechy śluzu plodnego (rozciagliwy, czuje mokro jak sie pojawia) lecz nadal jest dosc obfity. Odnosnie zapachu to chyba go brak ale czasem mam wrazenie ze ma lekko kwasny zapach. Jesli dobrze interpretuje to ostatnio olal mie jajnik. Dziwi mnie fakt ze przez moze 4 dni mialam dziwne nudnosci lecz dzis juz nie wystepuja. Ogolnie mam problemy z trawieniem ale mialam je takze przed stosowaniam tabletek anty. Martwi mnei tez to ze jesli troche mocniej dotkne podbrzusza boli mnie ono, ogolnie brzuch jest jakis wzdety. Wystepuja bole glowy, zazwyczaj czuje sie oslabiona lecz stopniowo to odczucie mija. Teraz mam pytanie: czy mozliwe jest to, ze moglam zajsc w ciaze? Czy jest to moze efekt zaburzen hormonalnych zwiazanych z odstawieniem hormonow? Martwie sie tym sluzem bo nie wiem czy jest to normalne ze taki zoltawy wciaz jest ;/

Odnośnik do komentarza

Tylko chodzi o to ze ja je odstawilam (nie dopisalam tej informacji wczesniej) i to co opisywalam dzieje sie wlasnie po odstawieniu tabletek anty. Zeby to sie dzialo podczas uzywania to nie zwracalabym zabardzo na to uwagi bo tabletki przyjmowane prawidlowo daja duze zabezpieczenie.l

Odnośnik do komentarza

Muszę jeszcze dodać, że ta wydzielina wygląda na wkładce żółtawo jak wezmę ja na palec zazwyczaj jest bardziej biała. Swoja drogą od kilku dni gdy ten śluz mi się nieco zmienil na bardzej rozcagliwy libido mi strasznie skoczylo, nie wiem czy to tez jest ok. Wczesniej tez mialam dosc czesto ochote na sex ale nie taka silna jak od kilku dni. Czy faktycznie to jakies wahania hormonalne po braniu nieodpowiednich dla mnie tabletek anty czy ciaża? No i ten dziwnie nieco powiekszony brzuch w dolnej czesci. Przed odstawieniem bylam u gin i nie wykryl ciazy.. nie wiem co mam myslec

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...