Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się uczucia do byłego chłopaka?


Gość dorota4040

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dorota4040

Witam, Mam 40 lat i męża oraz jedno dziecko.Około 3 lata temu odnowiłam kontakt z moim byłym chłopakiem.Nie rozmawialiśmy od 20 lat.Rozstaliśmy się bardzo brzydko bo on poznał inną dziewczynę i mnie z nią zdradził.Powiedział kiedyś do mnie "nie możemy być razem"( byliśmy ze sobą 2 lata a znaliśmy się wcześniej 6 lat).Wtedy nie rozumiałam dlaczego tak mówi.Po wielu latach się okazało , że musiał się ożenić z tą dziewczyną bo ona była z nim w ciąży.Oczywiście nie od niego to wiem.Właśnie 3 lata temu zaprosił mnie do znajomych na NK.Mieszka teraz za granicą.Zapytał co słychać i jak mi się życie ułożyło.Odpisałam.Z uwagi na to , że ten kontakt był dla mnie uciążliwy ( nie potrafię mu wybaczyć tego co zrobił kiedyś)przestałam pisać do niego.Po dwóch latach milczenia odezwałam się do niego.Utrzymujemy kontakt do dziś ( to już rok). Po pół roku zaproponował kawe ( był w kraju) ale do tego spotkania nie doszło bo się wycofał.Wiem, że go kocham i jednocześnie nienawidze.Nie daje rady sobie ze swoimi uczuciami.Te nasze rozmowy są tak naprawde o niczym , unikamy tematu który by nas dotyczył.Unikamy wspomnień.Zauważyłam, że on stara sie aby ten kontakt był naprawde koleżeński i luźny.Nawet nie przyjacielski i nie za częsty.Mnie jest ciężko utrzymać taki dystans.Jeśli on długo nie pisze to wydaje mi się że to koniec i ulga.Jednak on nagle znowu zaczyna się odzywać.Męczy mnie to i postanowiłam zakończyć tą znajomość.Usunęłam go z listy znajomych.Nie wiem co dalej będzie bo ja go bardzo kocham.Proszę mi doradzić jak pozbyć się tego uczucia.Chciałabym normalnie żyć i nie myśłeć o tym co było i się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Gość Redakcja abcZdrowie.pl

Jedynym rozwiązaniem jest zaprzestanie kontaktu. Czas pozwoli ci zapomniec wiem cos o tym. To co teraz czujesz to zludzenie bliskosci, gdybys go teraz spotkala pewnie byscie sie nie dogadali, wyrzucalabys mu bledy z przeszlosci bo jak sama napisalas nie mozesz o tym zapomniec. Doprowadziloby to do calkowitej dezorganizacji twojego zycia, a on i tak okazalbys sie nie tym kogo sobie stworzylas w glowie. przemysl to. pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...