Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

OMG Szczepan, znowu się bidoku wyjaławiasz... Trzymaj się dzielnie i nie zapominaj o jakimś probiotyku. Ja już jestem w 100% zdrowy i przy okazji chciałbym podziękować całemu forum za cenne rady, które nauczyły mnie jak żyć z tym dziadostwem i jak mu przeciwdziałać bez szprycowania się chemią :).

Odnośnik do komentarza

Cały czas śledzę forum i śledził będę. Problem towarzyszy mi od kilkunastu lat, więc nie bardzo wierzę w całkowite wyleczenie :). Pisząc, że jestem zdrowy, mam na myśli fakt, że nie występują u mnie żadne objawy, a mój przyjaciel już dawno tak ładnie nie wyglądał. Stosuję w tej chwili profilaktykę polegającą na myciu sprzętu rano i wieczorem białym jeleniem, a po każdym numerku z żoną - psik psik octeniseptem do wyschnięcia. I po każdym umyciu - dokładnie osuszam sprzęcior czystym ręcznikiem. Odpukać - działa.
Co najciekawsze małżonka czuje cały czas objawy jakiejś infekcji (jej ginekolog twierdzi, że tak już u niej jest - przed każdym okresem osłabienie i traaaach infekcja grzybiczna), a mnie się ta infekcja dzięki psik-psik nie tyka. I oby jak najdłużej tak było :).
Odstawiłem wszystkie oleje, wazeliny, kremy i inne gówna. I co wielce mnie jeszcze dodatkowo cieszy - stosując wcześniej te wszystkie ustrojstwa miałem wrażenie, że moja flora bakteryjna nie istnieje - a teraz, przed umyciem czuję delikatny zamach swoich bakterii - co chyba jest poprawnym objawem :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Poza tym ciężko w naszym przypadku pisać o wyleczeniu. W końcu atakują nas baterie czy grzyby, które na co dzień bytują w naszych organizmach i są wręcz niezbędne dla naszego życia. Więc można chyba powiedzieć, że brak objawów jest całkowitym wyleczeniem (do następnego razu hahaha). Ale to w sumie jak z anginą. Jest wyleczona, a też może dziabnąć w każdej chwili :). Co zaś do wirusów, to one i tak są nieuleczalne, infekcje przez nie wywołane można jedynie zaleczać.

Odnośnik do komentarza
Gość franco346

witam fecalis poszedl w odstawke ale z wymazu z napletka i moszny gronkowiec złocisty z tej zaczerwienionej moszny wiśnia wymaz z moszny rob i napletka dostałem leki pzdr dla wszystkich moze to bedzie jakis kierunek działan dla was za wymazy 180zł zabuliłem

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Ja wczoraj po pierwszej tabletce augmentinu sciety z nog. Bole miesni, oslabiony, zapalenie spojowek. Teraz jestem po 3 troche lepiej ale dalej oslabiony. Maly troche swedzi, bola mnie plecy na wysokosci nerek, a co ciekawe czuje takie cieplo na nerkach. Grzeje od srodka. Leje na 4 strony swiata.

Odnośnik do komentarza

witam wszystkich.mam podobny problem .trwa od 1,5roku. zrobilem juz chyba wszystkie mozliwe badania. podejzewam (objawy jak w tytule) ze jest to hpv onkogenne. miewam bule w klatce piersiowej i plecach jakby skurcze a po tym strzelanie w kregoslupie. mam jeszcze powiekszone gruczoly lojowe pod oczami i male grudki na ustach. mialem jeszcze bol pod jezykiem (cos.... fibrata )jakby odrost zylek pod jezykiem. mam tez kilka plamek czerwono brazowych na tlowiu,kolo ust i pekaja na twazy naczynka krwionosne.badanie na hpv nic niewykazalo;/ odwiedzilem juz wielu lekazy i wciaz nic. towazyszy jeszcze candida a w glebi jezyka mam czerwone grudki. zmiany na zoledziu juz troche ustapily ale wciaz jest jakby suchy blady i pomarszczony . a wokol ust obrasta kolorem czerwonym i robia sie czasem pryszcze jakby na skraju ust. moze macie podobnie ?? i jak badania na hpv???

Odnośnik do komentarza
Gość Chroniczny

Do szczepan
Uwazaj czy nie masz jakiejs reakcji uczuleniowej. Plus jesli gdzies siedzi grzybica to symptomy beda gorsze na antybiotyku.
Do franco
Czy staph epidermidis tez ci wyszedl? Czy ten gronkowie jest mrsa czy nie? Wisnia uzywal tej masci i mowi ze bez efektow.

Odnośnik do komentarza
Gość marian13

Witam ja zrobiłem wszystkie możliwe badania z cewki, z moczu, z napletka nic nie wyszło. Paranoja. Od kilku dni tak mi się stan zaostrzył że czuję to aż w pęcherzu moczowym ale to chyba uczucie idzie od fleta. Mam umówioną wizytę do dremo i uro jak nic nie pomogą to ide do szpitala powiem zę mnie boli fiut na maksa od kilku godzin i mi przebadają wszystko i może cos znajdą bo ci lekarze to jakaś kpina.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Coraz bardziej mnie boli na samym dole pleców czyli nerki :| Kiły nie mam bo robiłem badanie VDRL i był minus. Z przenoszonych drogą płciową została Chlamydia i Borelioza ? Oznak Boreliozy nie mam, a na chlamydie się nie badałem, ale dostawałem masę leków na to. Ta głupie dermatolog do której już nie chodzę leczyła mnie bez badań tabletkami na chlamydie, rzeżączki itp. Ostatnio byłem u młodej pani lekarz, i konkretna lekarka. Zaraz badania krwi z rozmazem, wszystkie próby wątrobowe, badania nerek, USG brzucha, mam też już nie pamiętam jak się to nazywa : elektoity i coś tam. Jakoś tak. Pójdę do niej potem, to powiem żeby mi zrobiła na wszystko z tego Herxa. A może mi tak grzybica jeszcze daje popalić na małym. W środku siedzi facalis, a na zewnątrz "chyba" grzybica.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...