Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w przychodni zrobiłem posiew nasienia, posiew moczu, i ogólne badanie moczu. Żadne bakterie mi nie wyszły, a skórę mam pomarszczoną i zaczerwienioną, poszedłem do urologa z wynikami moczu ogólnego powiedział że wszystko wporządku, a pomarszczona skóra może być przez te wszystkie maśći które stosowałem i zaczerwienienie że mogło zostać po jakimś zapaleniu skóry, mówi żebym nie szukał żadnej choroby bo nic nie mam na penisie, więc jeśli macie tak samo a w posiewie nie wyszły żadne bakterie, poprostu są to pozostałości.

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie
Mam to samo co więc nie ma sensu ponowie opisywać. Walczę już z tym ponad pół roku i nic...
Mam do was pytanie czy macie na koronie żołędzia tzw. grudki perliste? Wyczytałem, że to są kłykciny kończyste, a jeżeli to się ma to jest HPV.
Wie ktoś gdzie w Poznaniu można zrobić testy na choroby weneryczne i ile to kosztuje?

Odnośnik do komentarza

Kolego grudki perliste to nie choroba natomiast jeśli chodzi o HPV to po takie małe kalafiorki ;)
Jeżeli chodzi o nadanie na posiew to mi nic nie wychodziło do czasu a teraz wychodzi E.Coli w nasieniu i w cewce mocz natomiast czysty. Pewno zaczerwienienie się właśnie stąd bierze. We wtorek mam urologa więc pewno antybiotyk jakiś wezmę bo już od maja się z tym bujam.

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy macie uwydatnione zyly na jajcach i pod napletkiem, ja mam plus czerowna moszne i no niestety ale znalazlem wkooooooncu na innym forum kolesia ktory ma identyko tak jak ja i jemu to wyszlo po klesczu i nosi taka zmiana miano zanikowego zapalenia skory na mosznie, choc raczej bywa na konczynach, skora zrobila sie witka bibulkowata zaczyna widac naczynka pod nia, juz bylo 2 ktorym to wyszlo po klesczu a dokladnie po afzelli, masakra nieiwemm co poczac......napewno cukeir nie pomaga, pytanie czy nie wpsolgra to z pasozytami...jestem zalamany, ale szczerze mowiac to byly moje pierwsze przypuszczenia ze borelioza...kleszczy mialem mnostwo

Odnośnik do komentarza

@rafi282 ale w sensie jak kalafiorki? Ja mam takie małe grudki, może z 10. Nie wiem jestem już zdesperowany, nie mogę normalnie żyć przez to.... byłem już u tylu lekarzy i dalej nic. Muszę zrobić kompletne badania, bo do tej pory tylko wykonałem na mocz i cukier. W moczu wyszło mi, że mam nieliczne bakterie i małe ślady krwi.

Odnośnik do komentarza
Gość Chroniczny

Do grzegorzel
Zrob badanie na borelioze. Rozpisywales sie o tym sporo wiec wiesz o co chodzi. Wez jednak pod uwage, ze w necie jest sporo facetow, ktorzy bujaja sie z podobnymi problemami i niewatpliwie kilku z nich zostalo ugryzionych przez kleszcze. Tylko czy to jest wlasciwa przyczyna problemu?

Odnośnik do komentarza

Czesc, widze ze watek dalej ma sie dobrze, wiec chcialem zapytac o rade.
Na chwile obecna moj czlonek wyglada tak:
ZdjecieNumer1
ZdjecieNumer 2
Wyglada to tak, ze jakos pol roku temu byla to jeszcze pojedyncza plamka i urolog stwierdzil ze nie ma sie co martwic bo to jakis grzyb i przypisal mi pimafucort. Z poczatku pomagalo, ale jakby nie wyleczylo sie do konca i obawiam sie, ze moze byc to cos wiecej niz grzybica.
Nie mam zadnych boli, problemow z oddawaniem moczu, problemow z erekcja ani wydzielin z cewki. Czy po tych zdjeciach moze mnie ktos nakierowac na co w pierwszej kolejnosci powinienem sie zbadac?
Dodam tylko ze jakis czas temu uprawialem sex bez zabezpieczenia z przypadkowa osoba, wiec teoretycznie wszystko jest mozliwe

Odnośnik do komentarza
Gość anon197530

Panowie,

najbardziej prawdopodobna diagnoza to łuszczyca. W kroczu najczęściej pojawia się to jako łuszczyca odwrotna. Jeśli występuje zaczerwienienie skóry na mosznie lub w pachwinach, to diagnoza jest pewna. Objawy na napletku pojawiają się sporadycznie. Łuszczycy wyleczyć się na da, ale akurat ta forma nie jest specjalnie uciążliwa. 2% kortizon z dodatkiem środka antygrzybicznego zwykle utrzymuje to w ryzach. Stan się nie pogorszy i trzeba nauczyć się to ignorować.

Odnośnik do komentarza

powiem tak:jakos ta furagina pomaga...ale jutro koncze terapie i nie ma 100% poprawy, sa 4 mozliwosci co sie dzieje we mnie:
-fecalis(ktory wbrew pozoro moze powodowac duzo innych dolegliwosci poza jajcami)
-grzybica jelitowa(na podstawie kupek i objawow)
-borelioza sprzed lat-malo prawdopodobne
-ppasozyty,
ale ale otoo co zauwayzlem,absolutny zakaz wpieprzania w moim przypadku jogurcikow naturalnych(po ich odstawieniu kiedy wpaldem na pomysl ze to pozywka dla feclaisa albo grzzyba "wielkie'zmiany a mianowicie, oddytkaja mi sie zatoki, zmnijeszylo sie zaczerwienie napleta, nawet lepiej stall sprzet), tylko ze:
-nadwrazliwosc na mleko i tgo typu przpetwory wystepuje przy boreliozie
-grzybica tez sie tym zywi, przynajmniej tymi sklepowymi jogurcikami
-no i laktoza=glukoza a to danie nr1 dla fecalisa :)
-dodatkowo mozna stwierdzic ze mam jelito drazliwe(wzdecia, przelewanie sie w bebechach, i po brazowym ryzu wrocil mi wielomocz jakby pobudoznego jelita ktore podraznia pecherz(trwalo to 3dni),
stad moje dylematy,chyba rozumiecie? nieiwem co odrzucic ale napewno znaczenie ma nie karmienie tego czegos(nieiwem mco miec lepiej grzybice czy fecalisa)waznne ze jest poporawa nawet zmniejsyzl mi sie wezel chlonny za uchem, nos jest taki drozny ze az boli wdychanie powietrza, mysle ze odkad odstawilem jogurciki to zaczelo sie obumieranie czegos tego plus sok z zurawiny cytryna, zero prawie cukru...pomozcie cos logicznie wyeliminowac bo jak widzicie kazda z przypadlosci jest do siebie opdobna i ciezko wycelowac...:)
nawet te glupie pasozyty ciezko wylapac bo to 10% skutecznosci z badania kupki i to powtorzonego conajmniej 3x...byc moze furagina "szkodziï fecliasowi i pasozytom i grzybom i wez tu znajdz prawidlowa przycyzne-tak czy tak czuje sie lepiej i ciagne to dalej...

Odnośnik do komentarza

Na to pytanie to ci nie odpowiem, bo nie wiem jak. Jelito drażliwe ja też mam. Miewałem kiedyś dziwne bóle brzucha, sraki, jak coś tłustego zjadłem zaraz wymiotowałem. Miałem gastro robione i nic. Lekarz mi mówił że to jelito drażliwe. Brałem tabletki jakieś i espumisan przez spory czas. W sumie od kilku lat miałem spokój, ale znów ostatnio coś poboluje. Co to mojego małego, czasami czuje lekkie swędzenie nie powiem, ale to tylko chwilowo. Jak wiadomo e.coli lubi wracać. Może dziad próbuje mi się na nowo rozwinąć, ale przez to że pije żurawine nie daje mu tego zrobić, bo posiew non stop wychodzi mi czysto.

Nie wiem grzegorzel co ci jest, być może walczysz teraz w ch.. z feacalisem, być może masz przewlekłą grzybice bo mówili dzisiaj nawet o tym w DD TVN. Furagine zawsze możesz powtórzyć, ale daj z 3-4 tyg odpocząć. Jak już skończysz furagine i bd chciał iść na posiew to odstaw na tydzień żurawine. Nie wiem ale jazdy mogą być dopiero przez tobą, tak jak w moim przypadku było. Bo potem mi się uwalniały toksyny z tych wszystkich bakterii, i nie czułem się przez jakiś czas zbyt dobrze, ale wszystkie wyniki były ok. Potem to się już unormowało i jest do dzisiaj odpukać OK i mam nadzieje że tak pozostanie.

Odnośnik do komentarza

ja sie boje najgorszego, ze to poprostu borelioza, jajaca mam mega suche, zyly widac jak przy zniakowym zapaleniu skory, chyba zaczely z niej wypadac wlosow bo jest mniej niz zwykle, objawy lekko ustapily po odstawieniu mleka(jak przy boreliozie), jutro pojde do doktorka, i powtorze badanie WB w innym labolatorium...no i koniec furaginy :) zobaczymy co dalej...wiesz ja mam sztywny kark, zlwaszca rano, az czuc jak mi sie to sciera miedzy kregami, drgania miesni, ogolnie objawy sie zmieniaja raz to raz to wlasnie jak przy borelce, non stop jedynie mam zapalenie spojowek i powieksozny wezel...ide spac...

Odnośnik do komentarza

Tyyy bo się zacznę bać. Też mam strzywny kark od dobrych 10 lat :D Ale boleriozy nie mam. Po prostu w szkole kiedyś oberwałem przy graniu w kosza, przez przypadek z kolana w łeb, aż mi było nie dobrze 2 tyg. Ale nie wyszło nic.

A może ty po prostu masz nietolerancje laktozy ? Nie możesz żadnych produktów mlecznych, jogurtów itp. To objawia się problemami z żołądkiem, biegunkami, gazami itp. To by pasowało nawet ;)

Odnośnik do komentarza
Gość wisnia9992

Nie dajcie sobie wmówić lekarzom, że czerwone ma pozostać, jakoś wielu ludziom udało się tego pozbyć...

Mojej dziewczynie wyszły lamblie, jeżeli ja mam lamblie, to dopiero może bo ich wytłuczeniu uda mi się wytłuc co tam mam :)

Odnośnik do komentarza

Ja byłem w zeszłym tygodniu u lekarza chorób zakaźnych, która jest bardzo dobrym fachowcem. Na wizytę czekałem 3 miesiącem. Wysłała mnie ponownie na badania na Chlamydie, Hsv tylko jakimiś innymi metodami niż miałem dotychczas i z krwi a nie z cewki i właśnie na lamblie bo one też podobno mogą coś takiego powodować.

Odnośnik do komentarza

Nic się nie martwcie, wiśnia nie wierze w to co mi wmawia, że nic tam nie mam, bo widze że mam i nie odpuszcze tylko gdzie szukać ratunku, dodam bo ktoś pisał wyżej, że ma problemy z żołądkiem że niby zespół jelita drażliwego, gówno prawda! nigdy nie miałem problemów a odkąd załapałem to gówno to odrazu zaczeły się problemy (ciągłe burczenie, odbijanie się, przelewanie w żołądku, gazy i to można powiedzieć że bez przerwy, byłem oczywiście u gastrologa, robiona gastroskopia wyszły bakterie, podał antybiotyk to dodam że przestał mnie od 3 lat swędzieć odbyt, bo problemy zaczęły się właśnie gdy miałem przygodny kontakt i mój członek został zarażony potem zaczęły się problemy z odbytem.. po tym antybiotyku przeszło na tydz i dalej to samo, każdy z nas ma to samo a przede wszystkim czerwony żołądź i pomarszczona skóra, tylko jak sobie pomóc, mam już dobry worek maść, różne metody próbowane i dalej to samo a lekarze przepisują mi już środki uspokajające bo myślą że sobie coś ubzdurałem, a każdy z nas dobrze wie jak wyglądał jego członek a jak wyglada, walczymy cały czas! zdrówka..

Odnośnik do komentarza

wzdecia gazy problemy gastryczne to kilka mozliwosci w tym grzybica jelita grubego, pasozyty, lub np. bakterie gdzie u szczepana byyl to faecalis ktorego udalo mu sie wytluc...ja tez zreszta widze poprawe po furaginie i szczepan po przestaniu jej zazywania rzeczywiscie sie lekko zaczelo, u mnie dokladnie mega skurcze palcow konczyn, bol gardla(ale nieiwem czy mama mnie nie zaraizla bo jest chora)...zobaczymy, mam jescze "asa"w rekawie pod postacia zazycia unasynu na fecalisa ale narazie dam sobie odpoczac po tej furaginie, jesli to nie pomoze skupie sie na pasozytach, zimne dlonie swedzenie skory, jakeiis alelrgie to wsz. wywoluja pasozyty...co najepsze moze sie okazac ze mam i to i to plus w jakims stopniu przerosniete grzyby:) trio amore :)
pozdr.

Odnośnik do komentarza

Ja już kompletnie nie mam siły na to gówno jak czytam te wasze posty to dochodze do wniosku że to jest nieuleczalne nic tylko depresja. Też mam czerwoną pomarszczoną skórę na napletku a do tego zaczerwienione swędzące jądra.(swędzi mnie pod jądrami) Brałem już clotrimazolum, pimafucort nic. Poszedłem do drugiego lekarza i dał mi antybiotyki flucofast i azcyne a do tego maść locoid lipocream właśnie jestem w końcowej fazie brania i nie widać żadnych efektów. Czy to jest nieuleczalna łuszczyca? Może mi nie przechodzi dlatego że uprawiam sex i sie masturbuje ale ja nie potrafie przestać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...