Skocz do zawartości
Forum

Nienawidzę matki i siostry


Gość Kuba7612

Rekomendowane odpowiedzi

nienawidzę swojej matki i siostry, całe życie mnie te szm@ty ustawiały, kontrolowały, manipulowały jak chciały, całe dzieciństwo byłem kłębkiem nerwów, nie miałem swobody, nie potrafiłem iść swoją ścieżką, nie radze sobie teraz w życiu mam problemy emocjonalne i osobowościowe, jestem wymęczony psychicznie, nienawidzę dziewczyn/kobiet z żadną nie chce chodzić bo musiałbym ja prać codziennie!.. matke i siostrę wysłałbym do piekła, nie wiem jak sobie z tym poradzić

Odnośnik do komentarza

Kuba7612, nie wiem, jaką traumę zafundowały Ci Twoja matka i siostra, ale po Twoim agresywnym wpisie pod adresem kobiet widać, że masz problemy. Możliwe, że na bazie tej traumy rozwinęła się u Ciebie zgeneralizowana nienawiść do kobiet, mizoginia. Proponowałabym uporać się z problemami, korzystając z pomocy psychologa albo terapeuty. Pielęgnując w sobie nienawiść do matki czy siostry, nie pomagasz sobie, a wręcz bardziej szkodzisz, zalewając nienawiścią inne osoby, z którymi mógłbyś być szczęśliwy. Dzięki terapii mógłbyś wybaczyć albo przynajmniej zastanowić się nad taką alternatywą - to zdecydowanie bardziej miałoby terapeutyczny wpływ niż nakręcanie się w nienawiści, zawiści, złości, agresji itp. Pomyśl o tym. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...