Skocz do zawartości
Forum

Aktywnośc fizyczna a unieruchomiony bark


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno doznałam urazu barku, mam uszkodzony splot barkowy, skręcony staw i pozrywane ścięgn obręczy barkowej przez co muszę nosic orteze co znacznie ogranicz moja aktywnośc która jest dla mnie bardzo ważna... i tu mam pytanie jakie cwiczwnia mogę wykonywac mając unieruchomiony bark? Bieganie raczej odpada, bo wtedy wiadomo że wszystko się rusza (chyba ze to nie będzie przeszkadzac w leczeniu?) jazda konna tymbardziej a jazda na rowerze z jedna rękę moze byc nuiebezpieczna, a nie chce jeszcze bardziej się załatwic... aerobik i cwiczenia typu hiit cardio np z fitnessblender też pewqnieniezbyt :( Czy pozostaja mi tylko spacery? nie chciałabym przytyc przez te kilka tygodni. przepraszam za błedy i brak niektorych polskich znaków, ale piszę jedna ręka

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

no oprócz spacerów to raczej nic mi do głowy nie przychodzi. Jeśli nie chcesz przytyć to zmniejsz trochę ilość kalorii, to powinno jakoś przeciwdziałać tyciu.
nie ćwicz na własną rękę bo możesz sobie zaszkodzić, czasami trzeba się powstrzymać, aby nie zaskzodzić sobie i nie przedłuzyć czasu rekonwalescencji

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...