Skocz do zawartości
Forum

Częste kłótnie z chłopakiem a odbudowa związku


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z chłopakiem prawie 2 lata. Kocham Go całym sercem.. ale ostatnio ciągle się kłócimy. Pogodzimy się.. a zaraz znów kłotnia, o głupoty. . to nas od siebie oddala. Z dnia na dzien mam do niego coraz większy dystans. Nie chce go stracić.. ale męcze sie w tym związku. Oboje postanowiliśmy, że odbudujemy to co nas łączy, to co kiedyś tak bardzo nas ku sobie ciągnęło. Tylko nie wiemy jak mamy to zrobić. Ktoś był w podobnej sytuacji? Jakieś rady jak uratować związek?

Odnośnik do komentarza

Jakieś problemy narosły między wami i warto by dojść do sedna.
Ja proponuję zacząć pisać do siebie.
Na początek oboje napiszcie, co was drażni w partnerze. Forma pisana pomaga skupić się na problemie, łatwiej te odczucia ubrać w słowa.
Na spokojnie też można odnieść się do zarzutów partnera /-ki/, przemyśleć je i dopiero potem usiąść i spokojnie podyskutować.
Trzeba wypracować jakiś kompromis, ustalić, co można odpuścić, a co należy zmienić.

Odnośnik do komentarza

U mnie tez byl taki moment w zwiazku. Powiedzcie sobie co konkretnie jest zle,co sie komu nie podoba,zastanowcie sie co zmienic. Wspolnie dązcie do tych zmian a nie żeby tylko jedno chcialo lepiej a drugie nie. Wspierajcie sie wzajemnie i pamietajcie o waszej milosci bo wtedy łatwiej będzie wytrwać.
Jesli sie kochacie a spory są z reguly o głupotę to walczcie o ten zwiazek.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...