Skocz do zawartości
Forum

Ładna twarz i poczucie humoru a brak chłopaka


Gość saszka1239

Rekomendowane odpowiedzi

Gość saszka1239

Jestem ładna,mam poczucie swojej wartosci,jestem pewna siebie a mimo to nie potrafie znalezc sobie chlopaka. Co ze mna nie tak? Oczywiscie nie jest tak,ze szukam go na sile. Bo juz dosc dlugo jestem sama,mam inne sprawy na glowie,przyjaciol-ale oni sa w zwiazkach. Czasami przychodzi ochota przytulic sie do kogos,poczuc sie kochana. Inni sie dziwia, "jak taka atrakcyjna dziewczyna z fajnym charakterem nikogo nie ma". Mi jest milo, ze tyle osob tak o mnie sadzi i widzi we mnie fajna osobe ale mimo to jestem samotna. Moze mam wymagania co do mezczyzn, ale chyba jak kazda kobieta. Kiedy znajdzie sie taki, ktory mnie zainteresuje i mi sie spodoba to po kilku tygodniach znajomosci (nie bedac w zwiazku) na etapie spotykania sie, poznawania cos sie psuje. I tak juz bylo kilka razy. Nie wiem czy ze mna cos jest nie tak, czy trafiam na nieodpowiednich

Odnośnik do komentarza

saszka1239, zdaję sobie sprawę, że może Cię frustrować fakt, że trudno znaleźć Ci chłopaka, ale dobrze, że nie szukasz miłości na siłę. Skoro jesteś atrakcyjną dziewczyną z fajnym charakterem - jak twierdzą Twoi znajomi i bliscy - to myślę, że poznanie chłopaka to kwestia czasu ;) Bądź sobą, uśmiechaj się, wychodź do ludzi, korzystaj z życia, zapoznawaj nowe osoby, a wierzę, że w końcu uda Ci się spotkać chłopaka, który będzie Ci odpowiadał. Pamiętaj jednak, by z desperacji nie rzucać się w ramiona pierwszego lepszego napotkanego faceta. ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...