Skocz do zawartości
Forum

Beta HCG 19 dni po zbliżeniu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Czy bhcg jest wiarygodne 19 dni po zblizeniu? ( w 6 dc, cykl wywolany luteinia 50). 6 i 7 dc wystepowal jeszcze sluz rozowy. A okres przypominał bardziej sluz z krwią.
Czy wynik jest wiarygodny? Wynik to <0.100<br />
I czy wpływa na wynik ma zapalenie, krwiomocz (ponad tydzien przed badaniem)i to ze 1 i 2 sierpnia brałam Nalicin, 2,3,4,5-Furagin
9,10,11 sierpnia-luteina 50(4 razy na dobe)

Pettingi 29 i 30 lipca, a bhcg robone 18 sierpnia. Na karteczce zakresy s apodane dopiero od 3 tygodnia ciąży -5.3, a ja jestem zaledwie 19 dni poz blizeniu. Czy mimo to ten wynik jest wiarygodny? Cy te leki mogly zafałszować wynik?
Tak wygladalo plamienie z odstawienia luteiny:
jeśli 13 sierpnia pojawiło się plamienie(wzielam wtedy czopek pimafucin, bo myslalam ze to grzybcia)
13/14 było już krwawienie normalne, 14 mialam krwawienie, pozniej juz mniej, 14/15 lekkie krwawienie no i 15.08 krwawienie leciutkie, a po poludniu śluz z krwią tylko
. 16 sierpnia- krew ze śluzem
17 sierpnia -krew ze śluzem
18- rozowy sluz
19sierpnia-rozowy śluz

Czy to ma jakies znaczenie, ze robilam wtedy gdy mialam jeszcze ten sluz? Czy musz epowtarzać badaie, lub robić test płytkowy?

Odnośnik do komentarza

bo chodzę częścej sikac, wysikam sie i za chwile czuje ze nadal mi sie chce, a wcale duzo nie pije, od 6 sierpnia mam nabrzmiale piersi (wtedy mialam dostac okres). MAm krwotoki z nosa. Nie wiem co o tymmyśleć. Na tej karteczce zakresy są podane od 3 tygodnia ciazy, a ja bylam zaledwie 19 dni PO zblizeniu ( w 6 dzienw ystepowania plamienia wywolanego luteiną, rozowy sluz z krwia). nie wiem co o tym myslec. Boje sie, e wtedy od 13 bylo plamienieimplantacyjne, choć w 2 dzien byla krew, pozniej juz krew ze sluzem. w 1 dzie bylo plamienie. MOgę wykluczyć ciażę?

Odnośnik do komentarza
Gość oliwka1234

Witam, w moim przekonaniu nie możesz wykluczyć ciąży, zwłaszcza, że brałaś luteinę, która jest m.in. na podtrzymanie ciąży. Ja dowiedziałam się, że jestem w ciąży w 34 dniu cyklu (przy cyklach 30 dniowych - regularnych). Odczekaj jeszcze kilka dni i zrób test. Jeśli jesteś w ciąży zacznij łykać kwas foliowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...