Skocz do zawartości
Forum

Pragnienie dziecka i skuteczne metody na poczęcie


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.. pisze do Was bo chce abyscie poradzily mi o metodach , tabletkach , ziolkach itp pomagajacych zajsc w ciaze..
Staramy sie z mezem od 2 lat , zadnych badan jeszcze nie robilysmy ..poza badaniami krwi i hormonow( wszytsko wyszlo w porzadku) , dwa cykle biore juz femifertil i tez nic..
Jutro mam dostac @ , dzis juz mam brązowe plamienia wiec jutro napewno ona bedzie :( co miesiac wmawiam sobie rozne objawy ciazy , ale i tak konczy sie to wszytsko @ ;( wariuje, testy juz przestalam robic bo robilam je dwa razy w miesiacu - wiem paranoja.. nie wiem od czego mam zaczac , gdzie szukac ponocy , prosze was dziewczyny o rade... od czego zaczac....

Dodam ze mieszkam w Angli.

Odnośnik do komentarza

W takim wypadku trzeba iść do lekarza, aby stwierdzić co się dokładnie dzieje, że nie możecie mieć dziecka. Bo może się okazać, że to jest błahostka.
W Polsce w pierwszej kolejności badane jest nasienie mężczyzny, a potem dopiero kobieta (bo diagnostyka niepłodności u kobiet jest trudniejsza).
Zadzwoń do ginekologa do którego chodzisz w Anglii i się zapytaj jak to tam wygląda. Poza tym w Anglii są też polskie kliniki, no ale prywatne :/ Możesz i tam się udać po poradę. Głowa do góry i powodzenia.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...