Skocz do zawartości
Forum

Określenie własnej orientacji seksualnej


Gość killbill

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam problem ze swoja orientacja seksualna. Mam 18 lat i do tej pory nie wiem jaka mam orientacje. Wszystko zaczelo sie w wieku 13 lat kiedy zaczolem sie masturbowac. Podniecalem sie wtedy nagimi meskimi przyridzeniami ale i nie tylko. Nigdy nie fantazjowalem o seksie z merzczyzna. Ale z drugiej strony chodzac na basen przez ostatnie 5 lat czesto zdazalo mi sie podniecac. Z drugiej strony mialem nsytyacje w wieku 12,5 lat kiedy podniecilem sie przy kontakcie z dziewczyna.Nie traktuje racsej kobiet jako obiekt pozadania, z drugiej strony czasami podnieca mnie jak kobieta robi rozne ruchy w moim kierunku. Przez ostatnie kilka miesiecy nie odczuwam pociagu seksualnego do nikogo. Nawet sie nie masturbuje bo nie odczuwam takiej potrzeby. Cale otoczenie w moim wieku rozpoiczelo juz jakies ruchy w kierunku zwiazkow ja natomiast unikam tego tematu jak moge bo nie chce robic czegos na sile. Co o tym myslicie!

Odnośnik do komentarza

killbill, tutaj na forum nikt nie określi Twojej orientacji seksualnej. Tożsamość płciową musisz określić sobie sam i taka samoświadomość przychodzi z czasem. Jesteś młodym człowiekiem, masz dopiero 18 lat, dlatego spokojnie - daj sobie ten czas. Nie byłeś jeszcze w żadnym związku, więc nic dziwnego, że czujesz się zagubiony i nie wiesz dokładnie, która z płci bardziej Cię pociąga. Być może Twoje problemy nie są na tyle poważne, by korzystać z porad seksuologa. Poza tym, podejrzewam, że seksuolog też nie powie Ci wprost: "Jest Pan hetero-, homo- albo biseksualny". Niemniej jednak dla własnego spokoju rozmowa z seksuologiem na pewno nie zaszkodzi. ;) Cierpliwości! Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...