Skocz do zawartości
Forum

Badanie Beta HCG


Gość greys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do pytanie związane z beta hcg wykonałam badanie 3 tyg po stosunku i około 3 dni po spodziewanej miesiączce. mój wynik to <0,100 natomiast w interpretacji wyników z laboratorium są opisywane od 3 tyg 5,8-71,2. Ja zrobiłam test wcześniej niż była by możliwa 3 tygodniowa ciąża czy mój wynik jest wiarygodny ? czy zrobiłam za wcześnie?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie! Bardzo proszę o poradę w sprawie wyniku hcg. Ewentualne zapłodnienie miało miejsce 7.11 w 14 dniu cyklu. W 19 dniu cyklu robiłam usg i było widoczne ciałko żółte. Dziś czyli 25 dnia cyklu zrobiłam hcg i wyszło <2,0. Ewentualnej miesiączki spodziewam się około 25.12.(są nieregularne).Czy wynik był już wiarygodny czy raczej powinnam go powtórzyć w dniu spodziewanej miesiączki? Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Gość gosia87nh

Czy WYNIK BETA HCG 3.99 oznacza ciążę ??
gdzie w laboratorium jednostka tylko do 2 jest poza okresem ciąży Miesiączkę mam dostać za 5 dni do tego bardzo bolą mnie piersi mam uczucie jak by były pełne i czasem wydziela się z nich bezbarwna wydzielina nigdy wcześniej tak nie miałam nigdy nawet przed okresem
Czy jeśli jutro zgłoszę się do lekarza będzie można stwierdzić ślad ciąży w usg? również jestem rok po całkowitym usunięciu lewego jajnika wraz z jajowodem i czy jeśli robiłam dwa testy różne z apteki które wyszły negatywnie to czy beta może się mylić

Odnośnik do komentarza

Witam, poprzednia miesiaczke mialam 19 kwietnia, zwykle co 25 dni. sex z chłopakiem uprawialismy w nocy z 26-27 kwietnia (bez wytrysku, był to mój pierwszy raz wiec trwalo to tylko pare minut ze wzgledu na ból) test krwi robiłam dzisiaj i w wynikach widnieje cos takiego jak norma 1500 -23000 a ja mam 2.0, czemu ta norma jest jakas strasznie duża?, czy moze było jeszcze za wczesnie na badanie? w koncu to jakies 9 dni dni od stosunku tylko, a poza tym chyba nie musialo dojsc do zaplonienia konkretnie tamtego dnia... Przepraszam jesli taki post juz był lub jesli jest to głupie pytanie, ale troche sie martwie..

Odnośnik do komentarza

Witam
Mam pewien problem mianowicie : 3 maja powinnam dostać miesiączkę - nie dostałam i 7 maja zrobiłam test ciążowy który wykazał 2 kreski z czego jedna była blada ( testy powtórzyłam 3 razy i tak samo wyszły 2 kreski) umówiłam się do ginekologa ale niestety 10 maja dostałam miesiączkę taką zwykłą jak zazwyczaj. Myślałam że to może wczesne poronienie więc poszłam na tą wizytę ginekolog po zrobieniu usg nic nie wykrył ale zlecił badanie beta hcg. No i teraz pojawia się mój problem ponieważ odebrałam wyniki i wyszło mi 5,41 a od 5,30 niby wykazuję ciąże Czy jest w ogóle takie prawdopodobieństwo że w niej jestem ? Tymbardziej że wcześniejszą miesiączkę miałam 6 kwietnia i mniej więcej z moich wyliczeń nie mógłby to być 2 tydz ciązy bo w tych wynikach jest podany taki tez wynik : 5,8 jako 3-4 tydz ciąży Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość miśka 89

Witam mam 25 lat. Jestem w drugiej ciąży w tej chwili 8-9 tydz. Pytanie moje takie mialam badanie Bhcg które wynosiło za 1x: 11000 za to dziś 8044 :/ Jaki może być tego powód. Z pierwsza ciążą bylo wszystko w porządku mam córeczkę w wieku 4,5. Więc co jest teraz nie tak. Boje sie bardzo... W jaki sposób będą wywoływać poronienie???? Bardzo proszę o odp. Lekarze nic mi nie mówią :/

Odnośnik do komentarza

Do zblizenia doszlo 23.03 oraz 25.03. Miesiaczka powinna byc 27.03 (nie ma jej do dzis czyli 7 dni po terminie). Beta hcg byla wykonana 01.04 z wynikiem <1.2 miu/ml czyli brak ciazy wg. Podanych norm lab.. Rozumiem, ze beta byla wykonana za wczesnie aby moc dac odpowiedz na pytanie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...