Skocz do zawartości
Forum

Trudności z określeniem orientacji seksualnej u 14-latki


Gość okaleczona14

Rekomendowane odpowiedzi

Gość okaleczona14

Hej jestem Ola i mam 14 lat. Mam to już rok. Na początku było tak że czułam motylki w brzuchu przy dziewczynach, podniecały mnie...Cały czas to mam. Jak o tym nie myślę tylko trochę się uspokajam. Dodam że od zawsze marze o chłopaku a to jest trochę sprzeczne z tym.Dzisiaj pierwszy raz flirtowałam z dziewczyną. Ona sama zaczęła i nie mogłam się powstrzymać. Pisałyśmy jak z chłopakiem, o seksie ito , kotku , myszko do siebie , wysyłałyśmy sobie buziaki. To było chyba z ciekawości , ale czułam motylki w brzuchu. Od zawsze podobali mi się chłopcy i tylko chłopcy ale w wieku dojrzewania coś się zepsuło. Nie umiem z tym żyć co mi się stało ? :((

Odnośnik do komentarza

Witaj Olu!

Jesteś młodą osobą w wieku dojrzewania i nic dziwnego, że przeżywasz różne rozterki na tle seksualnym, np. zastanawiasz się, jaką masz orientację. Nikt nie określi za Ciebie tożsamości płciowej. Jeśli nie wiesz, w jakiej płci gustujesz, nie ma innej drogi wiedzy jak doświadczenie. Spróbuj spotykać się z dziewczynami i flirtuj z chłopakami - przekonasz się sama, kto Ci bardziej odpowiada. Daj sobie czas i nie zadręczaj się tak tymi myślami o swojej orientacji seksualnej. Zobaczysz, że z czasem sama będziesz wiedziała, jakiej orientacji jesteś. Tego typu samoświadomość przychodzi wbrew pozorom dość szybko ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...