Skocz do zawartości
Forum

Zakochałam się w geju


Gość kokardeczki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kokardeczki

Witam. Dwa lata temu poznałam chłopaka. Teraz ja mam 16, a on 18 lat. Kiedy pierwszy raz go zobaczyłam od razu "wpadł mi w oko", ale nie przypuszczałabym jak to się potoczy. Zaprzyjaźniliśmy się. Uwielbiałam z nim przebywać, rozmawiac, zawsze mogłam się zawierzyć. W pewnym momencie sobie uświadomiłam, że się zakochałam. Wydawało się, że z jego strony jest podobnie, tak twierdzili nasi znajomi. Ukrywałam swojej uczucia przez jakieś 8 miesięcy, ale w pewnym momencie (dokładnie rok temu) już nie wytrzymałam i mu wyznałam prawdę i wtedy on też... Zaproponował przyjaźń, zgodzilam się. Było dobrze przez pierwsze dwa miesiące, a potem kłótnia i cisza na pół roku. Od marca zaczęliśmy rozmawiać. Jest dobrze aż do teraz. Zwierza się, mówi, ze jestem jego najlepszą przyjaciółką, i że bardzo mnie kocha oczywiście jako przyjaciółkę. Bardzo chciałam powrotu dawnych relacji, ale uświadamiam sobie, że pomimo minionego roku, moje uczucia się nie zmienily. Nadal go kocham. Cieszę się, ze jest szczęśliwy, ma chłopaka, ale gdy o tym słyszę mam ochotę się rozplakac. On przeprosił za wszystko, nawet za tę półroczna ciszę, chciał się wtedy odciąć, bo myślał, że tak będzie dobrze. Chodziłam do psychologa, bo prawie dopadła mnie depresja. Na dzień dzisiejszy kompletnie nie wiem co robić. Kiedy mnie dotyka tak po prostu nawet dla żartu chciałabym żeby nie przestawal, kiedy siedzimy u niego w domu popołudniu oglądając film marzy mi się by tak było zawsze. Ja nie wiem co robić. Jak się odkochać i zostać jego przyjaciółką, która nie pragnie niczego więcej?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Niepotrzebnie zgodzilas sie na tę przyjazn.Widzisz co sie dzieje? Zle Ci z tym. Postaw sprawe jasno.On jest gejem wiec zwiazek z Toba odpada. Na Twoim miejscu zeby teraz zapomniec, odrzucilabym tą przyjazn będzie bolec na poczatku ale tak bedzie lepiej.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

kokardeczki, bardzo Ci współczuję sytuacji, w jakiej się znalazłaś, bo nieodwzajemniona miłość jest bardzo bolesna. Zakochałaś się w chłopaku, który jest gejem, który ma chłopaka i który nie może Ci nic więcej zaproponować jak przyjaźń. Dla Ciebie to za mało... Zdaję sobie sprawę, że nie chcesz ograniczać z nim spotkań, że marzysz, by spędzać z nim każdą wolną chwilę, ale wydaje mi się, że jednak zminimalizowanie kontaktów jest jedną z opcji na "odkochanie się". Nie musisz od razu radykalnie kończyć tej relacji. Postaraj się jednak tak bardzo nie angażować w tę znajomość i nie zabiegać tak często o kontakt, bo w ten sposób na pewno nie odkochasz się, tylko nabierzesz nadziei na coś więcej. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...