Skocz do zawartości
Forum

Silny ból jajników przed wypróżnieniem


Gość Oooolgaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oooolgaaa

Witam !
Mam 20 lat i dość dziwny problem. W sumie nie jestem pewna, czy dział ginekologiczny jest odpowiedni, ale warto spróbować. Otóż od dwóch lat mam problem z zaparciami, którym towarzyszą silne zawroty głowy i krwawienia z odbytu. Teraz o dziwo krwawienia ustały, ale za to za każdym razem przed wypróżnieniem dopada mnie ogromnie silny ból w całym podbrzuszu (najbardziej w okolicy jajników) ból trwa kilka sekund, ale jest nie do opisania. To trochę tam jakby ktoś mi tam wbijał setki igieł, jest wręcz paraliżujący i promieniuje w stronę odbytu. Czasem dopada mnie taki ból nawet kiedy nie muszę iść do toalety. Nie wiem czy to jest powiązane ze sprawami kobiecymi czy z jelitami, nie wiem czy powinnam się udać do ginekologa czy do lekarza rodzinnego. Z miesiączkowaniem też mam problemy, gdyż miesiączkuje od 11 roku życia a do tej pory nie są one regularne. Krwawienia są obfite a na początku odczuwam silne parcie na krocze (wtedy muszę usiąść bo ustać nie mogę). Do tego podczas miesiączek często kręci mi się w głowie i ogólnie jest mi słabo, czuje się 'wypompowana'. Bardzo niepokoją mnie te bóle, które opisałam wcześniej. Czy to może być coś poważnego? No i gdzie się udać ? lekarz rodzinny, czy ginekolog?

Odnośnik do komentarza

Olga nie ma czego sie wstydzić tylko zasuwaj do ginekologa bo to nie żarty bo mogą ci sie poroibić jakieś krwotoki wewnetrzne a wtedy to lipa , ja do ginekologa chodziłam od 16 lat beda dziewica do 21 lat . Teraz też ide do lekarza rodzinnego ze swoimi problemami bo nawet narzeczony mój nie jest mi wstanie pomóc . Pamietaj życie mamy jedno i nie powraca a my kobiety jesteśmy na choroby raka szyjki macicy inne chorby bardziej narażone jak meżczyźni wiec leć jak najszybciej i nie zwlekaj posłuchaj tutaj starszych wiekiem i majace jakieś doświadczenie .

Odnośnik do komentarza

Koniecznie musisz iść do ginekologa, ja mam bardzo podobnie jeśli chodzi o ból jajników i zaparcia mimo że mam uregulowany cykl. Obecnie jestem na etapie badań, z podejrzeniem endometriozy. Nie ma co się wstydzić a strach jest czymś normalnym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...