Skocz do zawartości
Forum

Negatywne testy a ryzyko ciąży


Gość einstein

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż ostatni stosunek odbył się 24.11 przed spodziewaną przerwą w braniu tabletek anty R....... W tej przerwie krwawienie nie wystąpiło. Dziewczyna wykonała 2 testy które wyszły negatywnie. 19 dni od stosunku zostało zrobione badanie hcg które wyszło poniżej 2.Została także zbadana przez ginekologa który nie stwierdził objawów ciąży. Jednak moja dziewczyna ma wymioty nudności, czesto oddaje mocz. Czy to może być jednak ciąża? proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam, może ktoś bedzie mi w stanie coś powiedziec z własnego doświadczenia. Zaliczyliśmy z mężem małą wpadke w 4 dniu okresu który był 17 stycznia, miesiąc poźniej spóźnił się okres 2 dni, test ciążowy wyszedł pozytywnie, dodam że w moim przypadku zajście w ciąże nie jest zbyt łatwe ze względu na endometrioze, po wykonanym teście dzień później miałam 4 dniowe bardzo obfite krwawienie, testy zaczęły wychodzic negatywne, okres regularnie. poszłam do ginekologa który ciąże wykluczył. dzisiaj zrobiony test też wynik negatywny. natomiast problem jest taki że od 2 i pół miesiąca mam objawy ciąży, biust rozmiar większy, brzuch twardy, wieczorem większy mimo skromnych posiłkow, po każdym jedzeniu mi sie odbija, jestm ospała... dodam że lekarka przepisala mi tabletki anty, aktualnie kończe pierwsze opakowanie. nie robilam jeszcze testu krwii, (gin stwierdził że nie trzeba). powiedzcie mi czy ciąża w moim przypadku jest możliwa??? błagam Was niech ktoś kto miał podobny przypadek coś napisze...

Odnośnik do komentarza

magdalena8891
Witam, może ktoś bedzie mi w stanie coś powiedziec z własnego doświadczenia. Zaliczyliśmy z mężem małą wpadke w 4 dniu okresu który był 17 stycznia, miesiąc poźniej spóźnił się okres 2 dni, test ciążowy wyszedł pozytywnie, dodam że w moim przypadku zajście w ciąże nie jest zbyt łatwe ze względu na endometrioze, po wykonanym teście dzień później miałam 4 dniowe bardzo obfite krwawienie, testy zaczęły wychodzic negatywne, okres regularnie. poszłam do ginekologa który ciąże wykluczył. dzisiaj zrobiony test też wynik negatywny. natomiast problem jest taki że od 2 i pół miesiąca mam objawy ciąży, biust rozmiar większy, brzuch twardy, wieczorem większy mimo skromnych posiłkow, po każdym jedzeniu mi sie odbija, jestm ospała... dodam że lekarka przepisala mi tabletki anty, aktualnie kończe pierwsze opakowanie. nie robilam jeszcze testu krwii, (gin stwierdził że nie trzeba). powiedzcie mi czy ciąża w moim przypadku jest możliwa??? błagam Was niech ktoś kto miał podobny przypadek coś napisze...

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest bardzo niskie. Tak naprawdę powinna Pani zatem zaufać lekarzowi. Jeśli jednak, mimo wszystko ma Pani wątpliwości, proszę wykonać badanie poziomu beta-hCG z krwi. Wynik badania rozstrzygnie czy jest Pani w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Proszę o pomoc mam przeczucie ze mogę być w ciąży ale zadnym sposobem nie mogę tego stwierdzić dobija mnie to czekanie cykl mam 28 dni ostatnio w wielka sobotę kochałam się z narzeczonym doszło do wytrysku( było to 3 dni po dniach płodnych ) w następny piątek miałam dostać okres zawsze miałam co do dnia, miałam bule takie jak przed okresem ale go nie dostałam, robiłam test w niedziele i poniedziałek i negatywny, bardzo chciała bym być mama , ma to znaczenie ze nie robiłam tego testu rano?, a może za szybko to sprawdzam?, mam dylemat sumienie mi podpowiada żebym czekała bo tak bardzo bym chciała ale z drugiej strony boje się ze dzieje się coś ze mną nie tak , i może nie powinnam zwlekać i iść do lekarza ( boje się ze znów zatrzymał mi się okres, przed 2 lata brałam hormony pierwsze miałam torbiel na jajniku a po jakimś czasie wstrzymał mi się okres i musiałam go regulować antykoncepcja stwierdzono u mnie policystyczne jajniki, teraz od wakacji miałam spokój) proszę o szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość Misia54321

Witam,
czy test beta HCG wykonany miesiac po stosunku, nastepnie dwa miesiace po stosunku - wykonany wtedy dwukrotnie juz w innym laboratorium ( trzeci byl wykonany tydzien po drugim ) - wszystkie trzy wyniki ujemne swiadcza o 1000 % mozliwosci wykluczenia ciazy czy moze zdarzyc sie, ze mimo to jest ciaza? Tabletki antykoncepcyjne zmienialam trzykrotnie od tamtego feralnego (niezabezpieczonego) stosunku, ktory mial miejsce w dni plodne, tzn. pierwsze byly plastry EVRA (stosowalam miesiac), drugie to NARAYA (miesiac), a teraz MIDIANA (jestem przy dziesiatej tabletce). W trakcie przyjmowania mialam - (czasami wciaz mam) takie ciazowe objawy jak : zaparcia, nudności, po przyjeciu pierwszej tabletki MIDIANY po 10 godzinach mialam odruch wymiotny, raz biegunka i dreszcze, dwa razy od feralnego stosunku co 20 minut chodzilam siusiu, płaczliwość. Czy mimo to i biorac pod uwage trzy negatywne wyniki beta HCG moze na 1000% wykluczyc ciaze? Bardzo licze na odpowiedz eksperta, poniewaz wykancza mnie psychicznie ta sytuacja, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

witam 9 marca wspołzyłam chłopakiem niezabezpieczajac się , prawdopodobnie nie dosz,lo do wytrysku ale nie byłam tego pena i pojechaam do ginekologa i zastosował u mnie metode yuzpe , termin miesiączki miaam na 16 marca i tez tak dostałam miesiączke w terminie tylko ze trwała 7 dni zwylke trwa 4 , po tej miesiączce zrobiłam test ciązowy wyszedł negatywnie , zrobiłam 2 test ciążowy po 3 tygodniac przed kolejna miesiączką i wyszedł negatywnie , drugą miesiączke kwietniu też dostałam w terminie , teraz dostałam 11 maja i miłam dwa dni bardzo obfite ze szkrzepami czy to,są jakies objawy ciąży,?

Odnośnik do komentarza
Gość ksenia123

Ponad miesiąc temu współżyłam bez zabezpieczenia ok 7 dnia cyklu (mój cykl 25-26dni), miesiączka wprawdzie później była, ale dość skąpa i przyszła za szybko (5dni), po około 2 tygodniach zaczęły się u mnie dziwne bóle podbrzusza więc tydzień temu ( ok. miesiąc po współżyciu) zrobiłam 3 testy ciążowe w odstępach dwu dniowych o różnych porach dnia ( rano, popołudnie, wieczór) wszystkie wyszły negatywne. Teraz spóźnia mi się kolejna miesiączka czy to możliwe, żebym była w ciąży pomimo 3 negatywnych testów wykonanych po takim czasie?

Odnośnik do komentarza

Witam.
Mam problem, ponieważ mam gorączkę 37 stopni, dość obfitą wydzielinę z pochwy taką jak w czasie poowulacyjnym oraz bolą mnie piersi. Wykonałam 4 testy ciążowe w odstępach czasowych i wszystkie były negatywne, czy możliwe jest, iż jestem w ciąży? Dodam, że okres powinnam dostać za ok.9 dni. Mimo, iż dostałam okres poprzedniego miesiąca wciąż bardzo się stresuję i nieustannie o tym myślę. Czy te wszystkie objawy mogą być wywołane stresem i jest to ciąża urojona?

Odnośnik do komentarza
Gość Mlooda131

Witam,
Mija 14 tydzien od stosunku, po ktorym boje sie ze mogę byc w ciazy.
Czyli ciąża ta trwałaby już 16 tygodni - 4 miesiąc.
Po tygodniu od stosunku wystąpiły brazowe plamienia, które trwały tydzien.
Następnie przyszła miesiaczka, normalna, obfita, siedmiodniowa.
Tydzien pozniej zaczęły strasznie bolec mnie piersi jak nigdy wcześniej.
Wtedy wykonalam pierwszy test ciazowy - negatywny.
Bol utrzymywał sie do nadejścia następnej miesiaczki , która rownież była normalna, bolesna i obfita.
Teraz okres sie spóźnia już 9 dni, znowu mam bolace piersi, dodam ze od tamtego czasu sporo urosły.
Mam mała oponke, ale brzuch mogę wciągnąć normalnie, kosci miednicy dość mocno mi wystają.
Na dodatek mam jakaś infekcje , bo odczuwam straszna suchosc w pochwie mimo dość dużej ilości sluzu.
Łącznie zrobiłam 14 testow ciążowych, ostatni kilka dni temu. Wszystkie negatywne..
Czy to możliwe ? Miesiaczka w ciazy ?? I taka ilośc testow ciążowych niewiarygodna ?? Wariuje, na sama myśl, ze mogę byc w tej ciazy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...