Skocz do zawartości
Forum

Natrętna dziewczyna brata


Gość Lena99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam 20 letniego brata który ma problem z zerwaniem z swoją dziewczyną.Ona traktuje go paskudnie,wyzywa go od idiotów itp. Pogadał z nią i powiedział ze koniec z nimi ale ona cały czas do niego pisze ze go kocha i chce z nim rozmawiać i spotykać sie.On jest niezdecydowany a ona nim manipuluje.Jak mam mu pomóc bo bardzo to przeżywa a sam nie umie podjąć ostatecznej decyzji.Przoszę was o radę.

Odnośnik do komentarza

Lena99, zdaję sobie sprawę, że jako siostra możesz martwić się o swojego brata i przeżywać to, że jego dziewczyna/była dziewczyna poniża go i wyzywa. Oczywiście możesz z nim porozmawiać, zasugerować, że tak nie wygląda zdrowy, szczęśliwy związek dwojga kochających się osób, ale to od Twojego brata zależy, co zrobi. Jest dorosły, niezależny, ma prawo podejmować własne decyzje, a nawet popełniać błędy, przed którymi chciałabyś go ochronić. Jeśli zdecydujesz się na rozmowę z bratem, radzę nie prowadzić jej w taki sposób, by przedstawić jego dziewczynę/byłą dziewczynę w złym świetle, bo to może zrodzić u niego jedynie bunt i złość. Brat może się na Ciebie nawet obrazić, że oczerniasz jego partnerkę/byłą partnerkę. Raczej skoncentruj się w rozmowie na tym, że widzisz, jaki jest smutny, przygnębiony i nieszczęśliwy, będąc w relacji z tą dziewczyną i skłoń go do refleksji, czy tak rzeczywiście powinien wyglądać związek, czy przypadkiem nie pozwala sobą manipulować. Pozdrawiam i życzę owocnej rozmowy!

Odnośnik do komentarza

Brat Leny zerwał z tą dziewczyną, ale ona teraz chce go odzyskać.- tak zrozumiałam to, co pisze Lena.
Chłopak trochę się waha a Lena oczekuje rady co zrobić, by znowu nie dał się omotać.Dla mnie wynika to z troski o brata, a nie niechęci do jego byłej.
Oczywiście, że to brat podejmie decyzję, że Lena nie może zbyt napadać na tą pannę, ale ja bym przypominała bratu o tym, jak ona jego traktowała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...