Skocz do zawartości
Forum

Ochronne okulary w solarium


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nastepujące pytanie. Czy w kazdej kabinie powinny znajdować sie ochronne okulary czy nie muszą ? Czy jesli nie używa sie okularów to coś poważnego moze sie stać z oczami po jakimś czasie? Chodzę na solarium i zauważyłam,ze nie każde udostepnia takie okulary klientom. Czy powinnam zatem miec wlasne okulary jeżeli tak to jakie powinny one być?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Okulary ochronne znajdujące się w solariach zabezpieczają oczy przed niekorzystnym wpływem promieniowania UV, które z czasem może doprowadzić do poważnego uszkodzenia wzroku. Proponuję nie korzystać z solariów, które nie udostępniają swoim klientom takich okularów. Ewentualnie możesz je sama zakupić przez internet i nosić przy sobie.

Odnośnik do komentarza
Gość Julittte

Ja natomiast mam problem z samym opalaniem w solarium. Mam jasną karnację ale nie jest ona bardzo jasna. Chodze co 2 dni na jakieś 7-8 min i nie widzę róznicy ;-( Owszem mam zaczerwieniona skore po seansie i cos sie dzieje ale oczekiwalam jakis bardziej brązowych rezultatów. Czy powinnam zwiekszyc ilosc minut czy czesciej chodzic ale krocej? Prosze o jakąs radę?

Odnośnik do komentarza

~Julittte
Ja natomiast mam problem z samym opalaniem w solarium. Mam jasną karnację ale nie jest ona bardzo jasna. Chodze co 2 dni na jakieś 7-8 min i nie widzę róznicy ;-( Owszem mam zaczerwieniona skore po seansie i cos sie dzieje ale oczekiwalam jakis bardziej brązowych rezultatów. Czy powinnam zwiekszyc ilosc minut czy czesciej chodzic ale krocej? Prosze o jakąs radę?

Ogólnie odradzam chodzenia na solarium, gdyż emitowane w nim promieniowanie jest jeszcze gorsze dla skóry niż promieniowanie słoneczne. A czy twoja skóra normalnie opala się na słońcu?

Odnośnik do komentarza

ewakuc
po okularach jest zawsze ryzyko ze te miejsce wokolo oczu bedzie bielsze i bedzie si esmiesznei wygladalo ja nie uzywam:)

Zazwyczaj okolice skóry oczu są naturalnie ciemniejsze od pozostałej partii skóry twarzy, gdyż w ich obrębie obserwuje się większe nagromadzenie barwnika. Dlatego też z reguły założenie takich okularów ochronnych na czas opalania w solarium nie powoduje, aż tak znaczącej różnicy w obrębie kolorytu skóry twarzy, a skóry okolic oczu. Chociaż niekiedy to się zdarza...za pomocą makijazu można to skutecznie zamaskować ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...