Skocz do zawartości
Forum

Problemy z kupą u niemowlaka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie jestem tu nowa i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże bądz też rozwieję mój niepokój. Jestem mama 4 miesiecznej córki i mam małe obawy co do jej kupek, a spawa wygląda tak.Moja córka robi różne kupki przez okres 4-5 dni jest to jedna kupka dziennie wodnista przypominająca musztarde lub też jajecznice z grudkami mleka. Po 4-5 dniach robi w ciągu jednego dnia kilka kupek i kazda jest inna. Zaczyna od wodnistej mustardowej, pożniej jest wodnista jak jajecznica z grudkami mleko, a nastepne jest z przezroczystym śluzem przy czym podczas tej kupki robi wiecej hałasu niż samej kupki. Zdarza się w niej także niewielkie ilości prawie niezauważalne na pierwszy rzut oka mała ilość krwii. Po takiej kupce pojawia się kupka zielona, a pożniej przez dwa dni nie ma zadnej i ponownie to samo. Córke karmię piersią jest zdrowym dzieckiem, przybiera na wadze nie gorączkuje i jest radosna, Dodam, że jej osoiscie kupki nie sprawiają bólu nie pręży się podczas robienia ich i nie marudzi. Unikam nabiału wogóle go nie spożywam po za szklanką mleka dziennie, złaszałam o tej sytuacji swojemu lekarzowi, ale stwierdził, że to normale i nie mam zym sie martwić, ale czy oby na pewno. bardzo proszę o jakąś rade może powinnam jej zrobić jakieś badania pod kątem jakiegoś wirusa lub jakieś bakterii? a może jem coś co jej szkodzi?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...