Skocz do zawartości
Forum

Tabletki antykoncepcyjne a żywotność plemników


Gość anonim09999

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonim09999

zaczne od tego ze jestem w zwiazku 7 lat na poczatku jak sie kochalismy to prawie codziennie przez 4 lata moja brala tabletki teraz sie zastanawiam czy to moglo obnizyc jakos moich plemnikow bo staramy sie od 3 lat o dziecko i nic z tego

Odnośnik do komentarza

Nie, nie sądzę aby jej tabletki miały jakikolwiek wpływ na jakość spermy.Za to odpowiedzialnych jest wiele innych czynników - odpowiednia dieta to najważniejszy, liczy się też sprawność fizyczna oraz coraz bardziej spotykany stres w pracy, w domu. warto jest spróbować pomocy w suplementach diety, wiem po sobie, że to działa - zażywam promen, już od 4 miesięcy, zmieniłem też dietę i zacząłem więcej się ruszać. na badaniach jakości uzyskuję coraz lepsze wyniki.

Odnośnik do komentarza

no niby jk one miałby by wpłynąć na Twoje plemniki? przecież to nie ty je łykasz tylko Twoja partnerka.
To że nie mozecie spłodzić dziecka zalezy od masy czynników, być może źle się odżywiasz, trzymałeś częśto laptopa na kolanach ( to źle wpływa na produkcję i zywotność plemników) Trzeba zrobić badania i wtedy się okar\ze co się dzieje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...