Skocz do zawartości
Forum

Trudności ze znalezieniem pracy


Gość sewiri

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 29 lat. Faceta.Psa.mieszkam u matki.On też.Zarobki takie , że niestety nie da sie razem mieszkać. Szansy na prace nie ma dla mnie. Tu dziobne to tam.A ostatnio już nawet dorywczych nie ma. Mam staż, pracowałam juz nawet i obiecywali że zostawią...wywalili.Kto inny miał większe "chody"..wiem co mówię! Od tego czasu nie umiem dać sobie rady. Nie chce mi sie robić nic, co jeszcze wczesniej robiłam. Niby cieszę sie że żyje, ale to chyba z przekonania , że tak trzeba... Szczerze mówiąc to szkoda mi faceta, mogłby sobie znalezc kobiete z praca. Ja juz nie widze dla siebie szansy. 10 lat prubuje i nic.Nie mam już sił. ALbo trafie na oszustów, albo nikt sie z człowiekiem nie liczy albo zwalniaja. Nienawidze nikogo! Nie mam już pomysłu na życie. Cud sie chyba nie zdarzy...Marzenia sa tylko po to zeby umarly a cele to patrzyc w sufit... Nie wiem juz nic....Może ktos ma pomysł, bo ja nie. Jak robić cokolwiek skoro na kazde zainteresowanie trzeba kasy a nie mam jej WCALE? żenada...

Odnośnik do komentarza

Spróbuj stworzyć własny biznes. Udaj się do urzędu pracy i złóż projekt o dofinansowanie unijne. Jeśli nie ma dla Ciebie pracy to sama stwórz swoje miejsce pracy. Łatwe to nie będzie, ale naprawdę warto! Będziesz miała cel i wtedy życie wyda Cie się ciekawsze. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim musisz odgonić od siebie negatywne myśli. Nie możesz myśleć, że Twój partner powinien miec inną kobietę z pracą. Twój partner kocha Ciebie za to jaka jesteś a nie za to czy masz pracę czy nie. Ty jesteś dla niego wyjątkowa i idealne. To jest pewne. Praca tu nie ma nic do rzeczy. Co do głównego problemu - na pewno jesteś podenerwowana, e nie możesz znaleźć stałej pracy, ale nie możesz tracić wiary. Jak będziesz myslała negatywnie, to faktycznie jej nie znajdziesz. Musisz być pewna, że się uda, że to kwestia czasu. Przeglądaj oferty w gazetach, w internecie na tablicach w urzędzie miasta, zgłoś się do urzędu pracy jako bezrobotna, pytaj znajomych. Daj ogłoszenie, że zaopiekuejsz się dzieckiem, zrobisz zakupy, czy wyprowadzi psa. Zastanów się także nad własną firmą. Może razem z partnerem wpadniecie na jakiś pomysl? Czasem nawet mały sklepik może z czasem rozwinąć się w źródlo dochodu. Zastanówcie się nad tym. Nie mów nie, zanim nie rozważysz za i przeciw. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Często zauważyłem, że wielu, którzy próbują pracować w Internecie, nadal nie wie, co jest opłacalne tutaj i popyt teraz. Dam ci kilka rad i powiem ci, że według brokerów możesz teraz skutecznie zarabiać na RoboMarkets z forex waluty ta ma szczególnie korzystne warunki do tego, aby to zrobić, więc polecam spróbować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...