Skocz do zawartości
Forum

Pożegnanie po romansie


Gość anneee

Rekomendowane odpowiedzi

witam. bylam teraz na miesiecznym urlopie, chcialam zmienic swoje zycie, poznalam P. trafilo w ns uczucie, to byly gorace dni. romans. ostatni wieczor spedzilam z nim, noc takze u niego. mowil ze przyjdzie pomoc mi w pakowaniu, nie mieszkalam podczas tego pobytu sama i nigdy go nie zapraszalam wiec nie spodziewal sie ze powiem, ze ma przyjsc. tylko zasmial sie i sie wiecej do tego nie ustosunkowal, ale mysle ze to moglo nie miec znaczenia, ot luzna gadka przy drinku. chodzi o to, ze wyszlam od niego ok 6 rano. samolot mialam kolo 16. pozegnal mnie o 6 rano a pozniej zadzwonil pol godziny przed moim odlotem. pytal gdzie jestem, na jakim lotnisku i o ktorej odlatuje moj samolot a takze ze mam napisac wieczorem (mamy sie jeszcze spotkac). napisalam wczoraj wieczorem, jeszcze nie wyswietlil wiadomosci, ale nieistotne. pytanie brzmi: czy on powinien sie ze mna jeszcze jakos skontaktowac przed moim odlotem, cyz to nie dziwne ze pozegnal mnie wczesnie rano a potem zadzwonil przed lotem na ktorko chwile (pytajac o ktorej lece i skad mimo ze juz mu to mowilam dzien przed)? Przyjaciolki facet odprowadzil ja chociaz na pociag z rzeczami, chociaz oni mieszkali razem, no ale czy moze nie dostrzegam czegos...?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...