Skocz do zawartości
Forum

Wizyta u ginekologa z parterem


Gość Majka84

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Majka84

Hej mam p[ytanie czy wasi partnerzy wchodzą z wami do gabinetu ginekologicznego? Bo mój narzeczony chce być przy tym obecny, a mnie to krepuje. Ale nie da mu się tego przetłumaczyć bo on mysli ze lekarz sobie za dużo pozwala....

Odnośnik do komentarza

Żaden z moich byłych partnerów ze mną nie wchodził i nie chciał wchodzić. Mój obecny partner też nie chce. W zasadzie od niedawna chodzę do wspaniałego ginekologa(faceta) i sama chciałam,aby partner ze mną wszedł, tak, żeby zobaczył jak to jest i, że ginekolog jest w porządku :P Ale on nie chciał, a długo go prosiłam :P Stwierdził, że będzie wchodził jak będę w ciąży a na razie woli nie widzieć jak obcy facet mnie dotyka( bada).

Jeżeli trafi się facet taki jak Twój, gdzie sytuacja jest odwrotna niż ja napisałam będziesz mieć problem. Już chyba do końca życia. On jest zazdrosny i to bardzo. Jeżeli nie umie tego odróżnić- zwykły facet a facet LEKARZ, który Cię bada to jest problem. Tym bardzie jak Tobie to nie odpowiada.
Zobaczysz po jednym takim wejściu z Tobą zażąda abyś chodziła do ginekologa- kobiety.
Oczywiście Ty nie musisz na nic się godzić..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...