Skocz do zawartości
Forum

Powtarzanie tego samego słowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam bardzo dziwny problem od jakiegoś czasu jestem bardzo wystraszony, a jestem osobą nadpobudliwą i byłem owinięty pępowiną lekkie nie dotlenienie mózgowe, jestem nie co cofnięty w rozwoju i od dwóch tygodni mam dziwny problem powtarzam jedno słowo non stop potem za kilka dni później następne a dziś mam taką fazę, że każde słowo jak mnie złapie to powtarzam takie słowa; zamordował kocią mordę, zabójstwo kota, Koktajl, fryzjer, Matka, nazwy miast, a to pierwsze słowo powtarzałem przez tydzień a potem przez dzień następne i potem następne, zawsze sobie mówię koniec z tym a za 5 minut zaczynam gadać znowu to samo, ja cały czas gadam sam do siebie ale teraz powtarzać to samo słowo jestem tego świadomy wczoraj aż płakałem co się ze mną dzieje, ja tak na prawdę chyba wysiadam każde spotkania ze znajomymi czy sprawy urzędowe czy wizyty u lekarzy czy co denerwuje się, kiwam się bez przerwy obgryzam paznokcie, zdarzało mi się powtórzyć jeden raz słowo ale teraz to przesada. dodam też, że 1,6 roku temu miałem wypadek wypiłem 3 piwa i po spaniu poszedłem do łazienki i przy sikaniu sobaczyłem mroczki przed oczyma i straciłem świadomość i uderzyłem się w głowę i 4 dni później po badaniach TK> głowy nic nie wykazało, ale pare miesięcy póżniej zaczołem nieć uciski w głowie jak się przeważnie kładłem na bok i znów pare miesięcy później zaczułem nerwowo oczyma mrugać nie mogłem się powstrzymać i czuję się jak po kilku piwach dodam że nie pije tylko ten jeden jedyny raz, ten problem pojawił się z dnia na dzień, ja często gadałem do siebie ale teraz tak powtarzać to samo słowo ja jestem tego świadomy i nie mogę tego przestać. Ojciec jak pijany to działa na mnie jak płąchta na byka, choroba matki jest w szpitalu choroba płuc, moje życie jest w ciągłym stresie. błagam o pomoc co mam robić ja nie chce tak żyć to mnie okropie męczy czy to może być nerwica? żyć mi się przez to nie chce?.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Napisałeś, że w Twoim życiu jest dużo stresu. Długo utrzymujący się stres może wyzwalać zaburzenia nerwicowe. Twoje objawy mogą sugerować właśnie występowanie takiego zaburzenia, jednak postawienie właściwej diagnozy drogą internetową jest niemożliwe. Warto, abyś skonsultował się z psychologiem bądź psychiatrą.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...