Skocz do zawartości
Forum

Chłopak zabrania dziewczynie spotykać się z kolegami


Gość manda5n

Rekomendowane odpowiedzi

Moj facet nie pozwala utrzymywac mi kontaktow z kolegami. Mam tylko kolezanki . Sam chodzi na treningach na ktorych sa tez dziewczyny. Ok przeciez to treningi jednak dzisiaj dzwonie do niego i okazalo sie ze byl na "posiadowce" przy piwku ze znajomymi z treningu. Nie mialabym nic przeciwko gdybym ja sama mogla przebywac w mieszanym towarzystwie i pic alkohol bez uprzedniego uprzedzenia go. Czuje ze to niesprawiedliwe...

Odnośnik do komentarza
Gość lilianka1234

A wolałabyś, by Twój chłopak był obojętny w tej kwestii zupełnie? Chciałabyś czuć, że Twój chłopak ma gdzieś to z kim wychodzić, czy spotykasz się z kolegami czy nie? Wtedy dopiero byś się zastanawiała, a czy jemu przypadkiem na Tobie w ogóle zależy. Ciesz się dziewczyno, oczywiście jeżeli to nie jest jakaś chorobliwa zazdrość, ja wiele bym oddała, by mój partner był o mnie zazdrosny. Kiedyś był, a ja to zepsułam, bo tak jak Ty myślałam, że mnie kontroluje, jest zaborczy, a jemu po prostu bardzo na mnie zależało. Zaczęłam się z nim o to kłócić i skończyło się tak jak chciałam. A teraz ten sam człowiek jest obojętny wobec mnie, kiedy mówię, że kiedyś byłeś inny, to mówi mi, że sama to zepsułam. I wydaje mi się, że już mu tak na mnie nie zależy, więc się zastanów zanim zaczniesz mu tu wypominac

Odnośnik do komentarza

W związku nie powinno być zakazów jedynie prośba że mi się to nie podoba.Nie jesteś niewolnikiem, możesz wychodzić i spotykać się z kim chcesz ale też nie dawać powodów do zazdrości.W takim związku gdzie jedna z osób jest ograniczana nie będzie szczęścia i nie pozwól sobie na to.

Odnośnik do komentarza

Skoro on ma koleżanki to Ty miej kolegów. I tyle.
Nie widzę powody dla którego miałoby być inaczej.
Nie powinien być także w takim przypadku zazdrosny. A jeśli jednak będzie to niech dostosuje się i zrezygnuje z koleżanek.
Uważam jednak, że to najgorsze rozwiązanie bo związek nie powinien ograniczać życia a je rozwijać.
Jednak piwko polecam razem bo samotnie to się głupoty robi i trzeba później żałować i przepraszać albo pakować się :-\
Pozdrawiam.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...