Skocz do zawartości
Forum

Uczucie nudy przy chłopaku


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyno, a kto Ci każe nudzić się i gapić w telewizor z facetem? Czy wszystko musisz robić z nim? Przecież jest tyle ciekawych rzeczy do zrobienia w pojedynkę. Potem zawsze można o tym pogadać z chłopakiem i już jest ciekawie. Nie wiśmy tak na tych facetach. Ja chybabym oszalała w związku, gdzie wszystko musi być robione razem.

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Teraz weszła taka moda, że kobiety nie wyobrażają sobie życia codziennego bez obecności swojego faceta. Są po prostu nieporadne życiowo jak nic :) No, a jeśli taki chłopak wyjdzie gdzieś sam to, od razu laska popada w mega wielkiego doła i zaczyna ryczeć, niczym ta krowa na łące. Ja nie wiem co się na tym świecie po robiło. Te rzekomo dojrzałe kobiety 21 wieku to, już w ogóle zdziecinniały do reszty. Kiedyś tego nie było :)

Odnośnik do komentarza

Również uważam ze powinnas z nim szczerze o wszystkim porozmawiać, jestescie juz dlugo razem wiec rozmowa nie powinna byc problemem :) moze okazac sie, ze jemu rowniez sie takie zycie znudzilo i razem bedziecie mieli okazje dojsc do jakiegos porozumienia :) najwazniejsze pytanie, czy go kochasz :) bo z tego co mowisz, skoro planuje oświadczyny, to musisz byc dla niego bardzo wazna :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...