Skocz do zawartości
Forum

Czy uczucie można rozpalić na nowo po rozstaniu?


Rekomendowane odpowiedzi

Byłam z chłopakiem 8 miesięcy , na początku było dobrze czułam ,ze Mu zależy, lecz później czułam to coraz mniej . I przez to sie sporo kłóciliśmy ale zawsze jakoś dawaliśmy rade z tego wybrnąć ... Aż do teraz . Rozstaliśmy się , na drugi dzien napisał ,ze moze jeszcze nie wszystko stracone i mamy dać sobie czas . Po dwóch tygodniach zapytałam czy juz wie czego chce a On ciągle mówił ,ze nie wie i ze boi dac Nam kolejna szansę . Dla mnie te 'nie wiem' oznaczało 'nie' wiec byłam zmuszona zakończyć to lecz bardzo nie chciałam . Powiedział ,ze przez te kłótnie jego uczucia sie zmniejszyły i nie zależy Mu tak jak kiedyś ze pewnie robi wielki błąd ale nie chce nic na siłe i inaczej nie potrafi . Rozmawiał ze znajomym z czego wiem ze mówił ze teraz jest jeszcze gorzej to uczucia i wspomnienia . Nie pisaliśmy( bo napisałam żeby nie pisał) nie widzieliśmy się przez dwa tygodnie ponieważ były ferie , teraz widujemy sie w szkole ale nie rozmawiamy . Jest bardzo ciężko mi, a nie wiem jak Jemu . Jednak mówi ze nic u Niego się nie zmieniło , nie chce oszukiwać ani siebie ani mnie ,ale daje mi trochę sprzeczne znaki ponieważ często sie na mnie patrzy i usmiecha , pyta moją kuzynkę co sie zemną dzieje, co u mnie itp. A sam mnie nie zapyta bo mówi ,ze się boi...
Poradźcie mi co zrobić , jak zachowywać się w szkole ?

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisze Kwiatuszek Drugi.
Ten związek nie ma dobrej przyszłości. Teraz nie radziliście sobie z obecnymi problemami a późniejsze wcale nie będą mniejsze.
Pozdrawiam.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...