Skocz do zawartości
Forum

Mąż spędza więcej czasu z kolegami niż z rodziną


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój mąż zachowuje się jak małe dziecko. mamy dwoje dzieci a on wychodzi z kolegami i nas zostawia na bardzo dlugo mam juz tego dość co robić nic do niego nie trafia a ja jestem już zmęczona wychowywaniem dzieci też bym chciała gdzieś wyjść tylko nie mam z kim bo ze wszystkiego zrezygnowalam dla dzieci co robic prosze o podpowiedz

Odnośnik do komentarza

Nie wiem w jakim wieku masz dzieci ,ale powinnaś iść do pracy,chociaż na pół etatu,dzieci np. dać do przedszkola.

Mąż widać nie dorósł do założenia rodziny,z kolegami ewentualnie mógłby się spotkać raz w tygodniu ,musisz go przekonywać argumentami jak ważny jest kontakt dzieci z ojcem.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Skoro nic do niego nie trafia, to nie sądzę, żeby zwykła rozmowa coś pomogła. Ciężka sprawa, Twój maż widać jest zupełnie skoncentrowany na sobie i swoich zachciankach. Nie rozumiem takiego egoizmu u singli, a co dopiero u ludzi, którzy mają rodzinę. Nie powinien był jej zakładać w takim razie, bo faktycznie nie jest gotowy na taką odpowiedzialność.
Jednak myślę, że separacja mogłaby tu pomóc. Już pisali tu ludzie o swoich małżeńskich problemach, gdzie jedna ze stron wyprowadzała się na jakiś czas. Czasem to trwało parę miesięcy, czasem parę tygodni, ale potem(a nawet w trakcie separacji) bardzo się poprawiała relacja między partnerami, wiele do nich docierało wtedy, potrafili z tego wyciągnąć odpowiednie wnioski, o wiele lepiej po tym im się układało. To naprawdę potrafi otworzyć oczy człowiekowi, dać mu dużo do zrozumienia, sprawić, że w zupełnie inny sposób zacznie podchodzić do swojego małżeństwa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...