Skocz do zawartości
Forum

Naprzemienne występowanie anoreksji i bulimii


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dużo mówi się o anoreksji i bulimii jako jedynych zaburzeniach odżywiania, a co jeżeli objawy tych chorób pojawiają się naprzemiennie? Od około roku cierpię na zaburzenia odżywiania, ale już sama nie wiem co to może być. Nienawidzę jedzenia, płaczę przy każdym nawet najmniejszym posiłku. Są dni w ciągu których jem jakieś 300 kcal, nie czuję głodu a każdy kęs jedzenia w moich ustach przyprawia mnie o mdłości. Każdego dnia mam wyrzuty sumienia o wszystko co zjadłam czy też wypiłam. W ciągu dni w których jem mało (dla mnie normalnie) waga spada co wywołuje uśmiech na mojej twarzy jak i złość ponieważ waga mogła spaść więcej. Nawet 10 dag więcej jest dla mnie straszne. Później nadchodzą dni w ciągu których mam napady w których muszę jeść, nie jestem głodna, czuję bóle brzucha, płaczę ale nie mogę przestać wpychać w siebie jedzenia. Później wymioty, albo środki przeczyszczające. Tyle że nigdy nie uda mi się zwrócić wszystkiego przez co waga rośnie. I tak w kółko. Boję się ponieważ mam problemy z miesiączką i myślę że to przez moje odżywianie.
Mam 16 lat, 175 cm i ok. 65 kg
Może ktoś wie co to może być?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...