Skocz do zawartości
Forum

Wskazania do leczenia nadżerki


Gość jadom

Rekomendowane odpowiedzi

hej, w tym tygdoniu byłam u ginekologa, stwierdził, że mam nadżerkę, zrobił cytologię, po wyniki mam przyjść na trzy tygodnie. powiedział, że jeżeli cytologia będzie dobra nie trzeba będzie leczyć nadżerki, sama zniknie. wy też tak kiedyś miałyście?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

ja mam malutką nadżerkę od kilku lat. Jest bo jest. Robię co roku cytologię, ona się nie powiększa, nie zmniejsza... ginekolog tez mi powiedział, że póki nic się nie dzieje to nie ma potrzeby cokolwiek z tym robić.

Odnośnik do komentarza

Ja mam nadżerkę od 2 lat mniej więcej. Wykryta została podczas rutynowej kontroli u ginekologa , chciał mi ją wyciąć od razu mimo że nie była duża, ja zwyczajnie się przestraszyłam i nie przyszłam na zabieg. Zapisałam się do innego lekarza ginekologa i podczas wizyty powiedziałam o tym co poprzedni lekarz chciał zrobić, pani ginekolog była zdziwiona tym że młodej dziewczynie przed porodem chce wyciąć nadżerkę i dała mi globulki po których miała mi się nadżerka wyleczyc. Wybrałam wszystkie globulki, poszłam na kontrolę a nadżerka jak była tak jest, wiec dałam sobie spokój z leczeniem jej na jakies dwa lata. I właśnie wczoraj miałam zabieg kriokoagulacji bo pomyślałam że nie będę tego hodować w sobie;) Trochę strachu i po sprawie;) za miesiąc kontrola, przynajmniej będe miała spokój.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...